Corteva Agriscience“ subūrė „Dow AgroSciences“, „DuPont Crop Protection“ ir „DuPont Pioneer“, kad sukurtų rinką formuojančią ir savarankišką žemės ūkio įmonę, užimančią pasaulio lyderės pozicijas sėklininkystės, pasėlių apsaugos ir žemės ūkio skaitmeninių technologijų srityse.

Bendrovė sukūrė vieną geriausių talentų, technologijų, naujovių bei mokslinių tyrimų ir plėtros potencialą, kuris suteiks jai precedento neturinčią galimybę transformuoti mūsų maisto pramonės sistemą taip, kad ūkininkai galėtų auginti geresnį, gausesnį ir sveikesnį derlių naudodami mažiau gamtinių išteklių.

„Corteva Agriscience“ yra sukūrusi pasaulinį pripažinimą pelniusius augalų apsaugos produktus Zypar™ ir Belkar™, kurių sudėtyje yra veiklioji medžiaga „Arylex™“.

Renginio akimirka

Šiaurės šalių ir Baltijos regiono vadovas Lars Dinesen teigia, kad šios naujovės bus ypač naudingos viso regiono ūkininkams. „Corteva Agriscience“ aprūpina ūkininkus gerai žinomais produktais – įvairių augalų aukščiausios kokybės sėklomis, augalų apsaugos priemonėmis.

„Tai yra didelis įvertinimas – tapome viena didžiausių žemės ūkio technologijų bendrovės šeimos dalimi, o tai reiškia, kad savo klientams galėsime pasiūlyti dar geresnius produktus. Žemės ūkis yra labai svarbus Baltijos šalims – tai yra viena iš pagrindinių šių valstybių ūkio šakų“, - sako Lars Dinesen.

Bendrovė „Corteva Agriscience“ – viena didžiausių ir sėkmingiausių žemės ūkio įmonių pasaulyje, kurioje dirba daugiau kaip 22 tūkst. žmonių, o metinės pajamos viršija 14 mlrd. JAV dolerių.

Šiaurės šalių ir Baltijos regiono vadovas teigia, kad ūkininkavimas kiekvienais metais darosi vis sudėtingesnis dėl įvairių priežasčių – klimato kaitos ir žmogaus įtakos.

Renginio akimirka

„Stengiamės koja kojon žengti su naujovėmis ir suprasti, ko reikia ūkininkams ir su kokiais iššūkiais jie susidurs ateityje. Šioje srityje yra labai svarbus verslo ir mokslo bendradarbiavimas, kadangi mūsų pagrindinis tikslas – kurti technolgijas ir produktus, kurie leis ūkininkams auginti ypač geros kokybės produktus, o tai naudingiausia bus mums – eiliniams vartotojams“, - sako Lars Dinesen.

Kitas svarbus dalykas, kurį išskiria L. Dinsen – skirtumai tarp Europos ir Amerikos ūkininkavimo tradicijų: „Europoje auginti genetiškai modifikuotus pasėlius - draudžiama, tačiau Amerikoje – leidžiama. Europoje ir Amerikoje ūkininkavimo tradicijos ir įstatyminė bazė stipriai skiriasi, todėl tai kas tinka vienur – netinka kitur. Europa ir kiekviena šalis – unikali. Mūsų įmonė stengiasi suprasti ir prisitaikyti prie kiekvieno kontitento, regiono ir ūkininko norų.“.

„Baltijos regiono šalys yra unikalios. Galbūt galime sakyti, kad čia ūkininkai yra gan konservatyvūs, tačiau tai nėra blogai – jie žino, kiek ir kokios produkcijos gali išauginti. Ir mes turime suprasti, kaip tai jiems yra svarbu, nes tai jų kasdienis gyvenimas, todėl mūsų tikslas pasiūlyti produktus, kurie jiems padėtų pasiekti geresnius rezultatus“, - sako L. Dinsen.

„Corteva Agrisciece“ atstovas teigia, kad naujausios technologijos jau dabar yra didžiosios dalies ūkininkų kasdienybė: „Robotizacija ir informacinės technologijos neišvengiamai pakeis žemės ūkį. Mes norime būti šių pokyčių lyderiai“, - sako Lars Dinesen.

Skaičiuojama, kad 2022 – taisiais metais išlaidos technologijoms žemės ūkyje patrigubės – iki 10 mlrd. JAV dolerių.

Užsakymo nr.: PT_79707859