Iškilmingas „Kona“ modelio atidengimas „Autofortas motors“ salone, 9-ojo Forto g. 47, Kaune, sukvietė apie pusšimtį dalyvių. Kalbinti renginio svečiai negailėjo gerų žodžių naujajam „Hyundai“ kūriniui. „Kona“ apjungia savyje jau įvertintą kokybę, patikimumą ir naujausias technologijas, kurios važiavimą šiuo automobiliu daro dar saugesnį, patogesnį ir labiau jaudinantį“, – įspūdžiais dalijosi pristatymo lankytojai.

Šiame modelyje realizuoti išraiškingi vidaus ir išorės dizaino sprendimai, sumontuota gausi komforto suteikianti įranga, įdiegtos progresyvios aktyvaus saugumo sistemos. Siūlomas platus spalvų ir komplektacijų pasirinkimas.

„Galima rinktis mechaninę arba automatinę transmisijas, priekinių varančių arba visų varančių ratų važiuoklę, ekonomiškumo bei galios poreikius atitinkančias variklių modifikacijas. Automobilyje instaliuota medijos ir išmaniųjų įrenginių jungiamumo sistema, suderinta su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, belaidė mobiliųjų telefonų įkrovimo įranga. Be to, pirmą kartą „Hyundai“ automobiliuose instaliuotas projekcinis ekranas „Head-up“, kuriame vairuotojui prieš akis atvaizduojama visa svarbiausia informacija. Melomanus džiugins aukščiausios klasės moderni „Krell“ garso sistema“, – automobilio technines charakteristikas detalizuoja „Autofortas motors“ pardavimų vadovas Gintaras Dambrauskas.

Pasak ekspertų, dėl savo patogumo, saugumo „Kona“ puikiai tenkins ir jaunos šeimos poreikius. Nors šis modelis labai modernus ir jaunatviškas, lygiai taip pat stilingai už jo vairo atrodys bet kuris elegantiškas, gyvenimu besidžiaugiantis vyresnio amžiaus vairuotojas.

„Galima drąsiai teigti, kad „Kona“ patiks moderniam, naujausių technologijų pasaulyje gyvenančiam žmogui, vertinančiam ir suprantančiam kokybę, stilių, išskirtinumą. Šis automobilis puikiai tiks miesto gyventojui, kuris propaguoja aktyvų gyvenimo būdą – daug laiko praleidžia mieste, tačiau taip pat mėgsta keliauti, leisti laisvalaikį gamtoje“, – apibendrina G. Dambrauskas.