Bandykite derinti darbą su mokslu Persona 5 – jūsų darbas bus naktimis vogti blogį iš žmonių širdžių! O tada atsipūskite su Splatoon 2, spalvingiausia ir mieliausia tinklo šaudykle rinkoje. Jei norite prisiminti klasiką, štai jums Final Fantasy XII: The Zodiac Age yra nuostabus šio žaidimo atnaujinimas!

Steel Division: Normandy 44

Antrasis pasaulinis karas žaidimų industriją įkvepia kaip joks kitas. Tad visiškai natūralu, kad geriausio Šaltojo karo žaidimo Wargame kūrėjai Eugen Systems nusprendė imtis šio konflikto ir išleido Steel Division: Normandy 44.

Normandijoje 1944 metų birželio 6 dieną išsilaipino sąjungininkų pajėgos. Ten vyksta ir Steel Division kovos. Tiek istoriškų, tiek hipotetinių kampanijų metu, kovodami prieš kompiuterį ar kitus žaidėjus, galėsite valdyti divizijas, tą vasarą susigrūmusias Prancūzijos žemėse.

Mūšyje turėsite tik dalinius, kuriuos išsirinkote kariuomenės statymo metu. Mačai suskirstyti į patrulio (A), susidūrimo (B) ir mūšio (C) fazes. Norint gerai žaisti ir laimėti, teks perprasti savo divizijos vaidmenis vienos ar kitos fazės metu.

Dabar kiekvienas tankas, kiekvienas pėstininkų būrys yra daug svarbesnis, ypač turint minty, kad nebėra kaip jų pagydyti kovos metu.

Tai daug intymesnis žaidimas apie labai didelį karą.

Steel Division

Prey

Tu esi Morgan Yu. Kosminė stotis, kurioje gyveni ir dirbi, apnikta ateivių rasės, pasižyminčios tokiomis galiomis kaip apsimetinėjimas daiktais. Tau reikės išgelbėti stotį ir atkurti savo atmintį.
Prey yra duoklė System Shock ir BioShock žaidimams. Reikės rinkti sveikatos atstatymo paketus, o neuromods paketai padės ir pačiam Morgan įgyti antžmogiškų galių
Prey – tikrai neblogas pirmo asmens žaidimas. Jei po BioShock norisi kažko panašaus dvasia ir žaismu (nors ir ne temomis), Prey galima rinktis drąsiai.

Prey

Persona 5

Pagaliau po ketverių metų laukimo – didesnės Megami Tensei serijos dalis. Bet laukti Persona 5tikrai buvo verta. Veiksmo vieta – modernus Tokijas. Vagišių draugų kompanija naktimis neria į Metadimensiją, kur su žmogaus psichikos įsikūnijimais Persona vagia „lobius“ – blogio šaknis žmonių širdyse. Dienomis jie yra tiesiog moksleiviai.
Dieną mūsų protagonistas gali užsiimti įvairiausiomis veiklomis ir visos jos atsiliepia jo naktiniams žygiams! Bendravimas su kitais komandos nariais ne mažiau svarbus.
Puikiai išvystyti portretai, atskleisti charakteriai gal net svarbesni už mūšius žmonėms, įsimylėjusiems šį 80 valandų trunkantį žaidimą.

Persona

Splatoon 2

Valdysite žmonių ir kalmarų hibridus inklings. Jie atrodo kaip žmonės, tačiau gali pasiversti į kalmarus... ir plaukti rašalo dėmėmis? Nieko keista, nes žaidime ginklai buvo pakeisti ryškiais dažais ir rašalo patrankomis.

Išmoksite įvaldyti įvairias su rašalu susijusias galias ir triukus – ir tai, kad inklingai gali plaukti rašalo padengtais paviršiais. Tai labai svarbu, nes vienas iš populiariausių žaidimo režimų – kova tarp dviejų komandų, bandančių kuo daugiau žemėlapio padengti savo spalvomis.
Splatoon 2 yra išskirtinis žaidimas rinkoje, paniškai bijančioje naujovių ir manančioje, kad sėkmės formulė – kopijuoti didžiąsias serijas.

Splatoon 2 parodo, kad galima smagiai pasišaudyti ir be kulkų.

Splatoon

Final Fantasy XII: Zodiac Age

Jie užkariauja fanų širdis iš naujo. Žaidimo veiksmas vyksta Ivalice pasaulyje, jau matytame Final Fantasy Tactics. Archadijos karalystė stengiasi užkariauti visas aplinkines žemes, o mūsų veikėjai įkliūva į politinių intrigų ir magijos verpetą.

Zodiac Job System įdiegimas yra svarbesnis nei grafinis atnaujinimas. Su Job sistema kiekvienam veikėjui galima priskirti po keletą tradicinių FF rolių: riteris, burtininkas ir taip toliau. Be to, suteikta galimybė iki 4 kartų pagreitinti keliones žemėlapyje!

Puikus atnaujinimas fanams ir nuostabus naujas žaidimas naujiems serijos gerbėjams!

FFXII Zodiac Age

Šį ir kitus žurnalo „Elektrolife“ straipsnius galite skaityti ir www.elektrolife.lt