Aktorius, kuris „iki kaulo“ persirėžė pirštą, išdauždamas pavojaus signalo mygtuko stiklą, pasakojo savaitraščiui „Paris-Match“, kad keleiviai manė žūsiantys, „nes mes buvome įkalinti tame traukinyje“. J.-H.Anglade'as sakė, kad jis kartu su savo dviem vaikais ir bendrakeleive buvo paskutiniame, 11-ajame vagone, šalia 12-ojo vagono, kuriame užpuolikas buvo sutramdytas.

„Išgirdom keleivius šaukiant angliškai: „Jis šaudo, jis šaudo! Jis turi kalašnikovą!“, – pasakojo aktorius. Tuomet jis pamatė traukinio įgulos narius bėgančius slėptis į savo tarnybines patalpas. J.-H.Anglade'as tvirtino, kad jie užsirakino duris ir neatsakė į desperatišką beldimą.

Netrukus Anthony Sadleris, vienas iš trijų kartu keliavusių amerikiečių, atėjo į jų vagoną ir pasakė, kad užpuolikas sutramdytas.

„Buvom blogoje vietoje, bet su gerais žmonėmis, – sakė J.-H.Anglade'as. – Mums nepaprastai pasisekė, kad su mumis buvo amerikiečių karių. Atiduodu pagarbą jų herojiškai narsai ir jiems dėkoju. Be jų mes visi būtume negyvi.“

JAV oro pajėgų narys Spenceris Stone'as, kuris buvo supjaustytas peiliu, grumdamasis su užpuoliku traukinyje, buvo perkeltas į didesnę ligoninę Prancūzijos šiaurėje.

Pentagonas nurodė, kad S.Stone'o sužalojimai nekelia pavojaus gyvybei.

S.Stone'o bendrakeleiviai sakė, kad jis susigrūmė su užpuoliku, mėgindamas jį sulaikyti, o šis badė amerikietį peiliu kartonui pjaustyti. Kai užpuolikas buvo sutramdytas ir surištas, S.Stone'as skubiai ėmėsi veiksmų, kad sustabdytų kito sužeisto keleivio kraujavimą, pelnydamas pagyrimų už savo narsą.

S.Stone'as šiuo metu atlieka tarnybą Azoruose ir yra kilęs iš Karmaiklo miesto Kalifornijoje, sakė vieno iš traukinyje buvusių amerikiečių pamotė.