Tinklaraštis „NBA eSportas“

Edgaras

Informacinės technologijos ir inovacijos keičia sporto pasaulį. Virtualaus krepšinio apžvalgos, naujienos ir simuliacijos.

Orlando „Magic“ – NBA klubas, įsikūręs Floridos valstijoje, prisijungęs prie lygos komandų 1989 metais. Tuo metu NBA komisaras Davidas Sternas vykdė plėtros procesą, kuriame taip pat dalyvavo Šarlotės „Hornets“, Majamio „Heat“ ir Minesotos „Timberwolves“.
2019 m. Sausio 01 d. 19:16
Kintant šiuolaikiniam skaitmeniniam pasauliui, vis dažniau sporto ir mokslo organizacijos atkreipia dėmesį į naujoves, kurios galėtų pritraukti jaunąją auditoriją. Ne išimtis ir Lietuvos įstaigos, kurios seka naujausias tendencijas ir jas pritaiko praktikoje.
2018 m. Gruodžio 21 d. 13:46
Šią savaitę dienos šviesą išvydusiame naujajame „NBA 2K19“ kompiuteriniame žaidime jau nebegalima rasti iki šiol amerikiečių kiek atmestinai kurto Eurolygos rėžimo. Nors Europos komandų žaidime nebėra, jame vis dar galima rasti kelis artėjantį sezoną Eurolygoje rungtyniausiančius krepšininkus.
2018 m. Rugsėjo 16 d. 16:38
Šiomis dienomis galime vis dažniau išgirsti apie sporto lygų ketinimus rengti elektroninio sporto varžybas. Pirmoji tai padarė NBA lyga, kuri dar 2017 metų gale, paskelbė apie ketinimą jungtis prie naujojo sporto fenomeno. Artimiausiomis savaitėmis įvyks NBA eSporto lygos naujokų birža, o gegužės mėnesį 17 klubų pradės virtualų krepšinio čempionatą.
2018 m. Balandžio 01 d. 19:06
Beveik prieš metus, 2017-ųjų metų vasario mėnesį, NBA komisaras Adamas Silveris paskelbė apie būsimą eSporto lygą. Ir šis projektas jau įgauna realų pavidalą. NBA klubai ruošiasi būsimoms virtualaus krepšinio dvikovoms ir naujiems verslo sprendimams. Vienas iš svarbių šios lygos asmenų – Milvokio „Bucks“ eSporto padalinio vadovas Adamas Buckas davė išskirtinį interviu DELFI NBA portalui, pasidalino savo įžvalgomis bei patarimais Lietuvos žaidėjams.
2018 m. Sausio 31 d. 14:51
Naujųjų metų išvakarėse paaiškėjo, kad Mindaugas Kuzminskas persikelia į Milano komandą ir savo karjerą tęs Eurolygos turnyre. Visgi buvęs Š. Marčiulionio akademijos auklėtinis vis dar pastebimas viename populiariausių NBA mobiliajame žaidime – „My NBA 2K18”.
2018 m. Sausio 12 d. 14:17
Iki inauguracinės NBA elektroninės sporto lygos rungtynių pradžios lieka vis trumpesnis laiko tarpas, todėl lyga ir klubai atskleidžia vis daugiau detalių apie vizualius apipavidalinimus ir būsimus vadovus.
2017 m. Gruodžio 27 d. 10:09
Pamažu artėjant pavasariui ir numatytam naujosios elektroninės lygos startui, NBA organizacija ir klubai intensyviai ruošiasi. Šia proga, naujasis lygos direktorius Brendanas Donohue atsakė į „Reddit“ portalo lankytojų pateiktus klausimus ir atskleidė dar niekur neskelbtą informaciją apie žaidimų projektą.
2017 m. Gruodžio 07 d. 11:55
NBA sezonas įsibėgėjo geriausiose pasaulio krepšinio arenose, tačiau tą patį galima pasakyti ir apie „NBA 2K eSporto“ komandas, kuriose susibūrė vaizdo žaidimų mėgėjai iš viso pasaulio. Nuošalyje nelieka ir Lietuvos atstovai, kurie demonstruoja puikius rezultatus, o surinktų komandų skaičius jau perkopė dešimtį.
2017 m. Gruodžio 03 d. 10:57
Niujorko „Knicks“ priėmus sprendimą atlaisvinti vietą Joakimui Noah, Mindaugui Kuzminskui tenka ieškotis naujos NBA komandos.„New York Post“ žurnalistas Marcas Bermanas yra paskelbęs trijų NBA klubų, kurie, manoma, domisi lietuvio paslaugomis, sąrašą: Atlantos „Hawks, Los Andželo „Lakers“ ir Čikagos „Bulls“.
2017 m. Lapkričio 14 d. 08:25
Nenumaldomai artėjant oficialiam NBA elektroninio sporto lygos startui vasario mėnesį, pastebimas vis didesnis visuomenės susidomėjimas šiuo nauju reiškiniu Baltijos šalių regione.
2017 m. Spalio 15 d. 08:31
NBA komandų pasiruošimo stovyklos prieš reguliariojo sezono pradžią įsibėgėja, o jų metu krepšininkai ir klubų vadovybės tobulina paskutiniuosius taktinius ir organizacinius aspektus.
2017 m. Spalio 03 d. 21:11
Po praėjusio reguliariojo sezono NBA bendruomenė padarė išvadas, nes rungtynių transliacijų reitingai demonstravo žemėjančius rodiklius. Dauguma sporto specialistų kaltino žvaigždžių užgaidą ilsėtis ir taupyti savo jėgas atkrintamosioms varžyboms.
2017 m. Rugsėjo 30 d. 10:59
Po ilgų dvejonių ir derybų Niujorke „Knicks“ stovykloje įvyko tai kas buvo tikėtina, jau kurį laiką – Carmelo Anthony mainai. Atrodė, kad ši drama neturi pabaigos, bet artėjanti pasirengimo stovykla nepaliko kito varianto.
2017 m. Rugsėjo 25 d. 08:35
Balandžio mėnesį Niujorke NBA komisaras Adamas Silveris ir „Take-Two Interactive“ vadovas Strausas Zelnickas paskyrė naujosios elektroninės krepšinio lygos vadovą – Brendeną Donohue. Atrinktas specialistas yra ilgametis NBA darbuotojas, užėmęs vice prezidento poziciją marketingo ir pardavimų srityje.
2017 m. Rugsėjo 16 d. 12:28
Pastaruoju metu „NBA 2K” atstovai atskleidžia vis daugiau detalių apie naująjį krepšinio simuliatorių, kuris bus išleistas jau rugsėjo mėnesio viduryje. Praėjusią savaitę Niujorke vyko uždaras „NBA 2K18 Run The Neighborhood“ vakarėlis, į kurį buvo pakviesti „Youtube“ turinio kūrėjai ir kiti socialinės medijos atstovai.
2017 m. Rugsėjo 04 d. 09:08
Jau kurį laiką netyla diskusijos ir kalbos apie atliktus grandiozinius Klyvlando „Cavaliers“ ir Bostono „Celtics“ mainus. Vieni geriausių NBA žaidėjų – Kyrie Irvingas ir Isiah Thomas pakeitė atstovaujamas ekipas, kurios kovojo viena prieš kitą rytų konferencijos finaluose.
2017 m. Rugpjūčio 26 d. 20:59
Vasarai artėjant prie pabaigos NBA vaizdo žaidimų kūrėjai atskleidžia vis daugiau paslapčių apie būsimus savo kūrinius. Šiemetinė situacija yra labai įdomi, nes sugrįžtanti „NBA Live“ žaidimo serija bando rasti „kelią“ į krepšinio sirgalių širdis ir kelia konkurencijos kartelę.
2017 m. Rugpjūčio 20 d. 12:37
Besibaigiant vasarai, daugelis krepšinio aistruolių laukia dviejų dalykų: Lietuvos krepšinio rinktinės pasirodymo Europos čempionate ir naujojo „NBA 2K“ vaizdo žaidimo. Jau kurį laiką, pastarojo kūrimo užkulisiai vis dažniau pasirodo viešojoje erdvėje. Teigiama, kad 2K atstovai jau susidūrė su kai kurių NBA žaidėjų nepasitenkinimu dėl sportininkams paskirtų reitingo taškų, virtualiame pasaulyje.
2017 m. Rugpjūčio 12 d. 12:16
Praėjus daugiau nei pusei amžiaus, virtualaus krepšinio pasaulyje, pristatytas neregėtas projektas – „Electronic Arts“ ir WNBA lyga, kartu su moterų krepšininkių sąjunga, integravo moteris į kompiuterinį žaidimą.
2017 m. Rugpjūčio 04 d. 08:53
Jau kurį laiką Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) yra laikoma inovatyviausia sporto organizacija pasaulyje. Lygos atstovai dažnai pažymi analitinių duomenų rinkimo ir analizavimo svarbą, kurie leidžia priimti potencialiai geriausius sprendimus įvairiausiose srityse.
2017 m. Liepos 31 d. 20:43
2008 metais visi šalies antrosios religijos aistruoliai buvo užgniaužę kvapą, kai Žydrūnas Ilgauskas sutiko apsivilkti Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlius ir dalyvauti Pekino olimpinėse žaidynėse.
2017 m. Liepos 29 d. 08:58
Liepos 23 dieną žiniasklaidai nutekėjo informacija apie Klivlando „Cavaliers“ gynėjo Kyrie Irvingo prašymą – norą būti iškeičiamam į kitą NBA klubą. Nuo to laiko krepšinio sirgaliai užgniaužę kvapą stebi esamą situaciją ir analizuoja potencialias šio įvykio priežastis.
2017 m. Liepos 26 d. 13:48
Kiekvienais metais NBA Europos padalinio atstovai kviečia krepšinio žvaigždes apsilankyti Senajame žemyne ir susipažinti su šio krašto sporto kultūra. Šiemet toks pakvietimas atiteko Golden State „Warriors“ puolėjui – Draymondui Greenui. Krepšininkas apsilankė dviejose karalystėse: Ispanijoje ir Didžiojoje Britanijoje.
2017 m. Liepos 23 d. 08:15
Nenumaldomai artėja 2018 metų NBA e-sporto lygos startas. Dauguma aistruolių nekantriai laukia daugiau informacijos apie būsimas rungtynių taisykles, formatą ir kitus aspektus. Dar vis nėra paskelbta apie kriterijus ar reikalavimus, pagal kuriuos NBA komandos rinksis savo elektroninio sporto atstovus. Taip pat lieka atviras klausimas dėl naujokų biržos renginio.
2017 m. Liepos 15 d. 09:05
Ispanijos sostinė Madridas, viena iš daugelio gatvės krepšinio aikštelių mieste, o joje kovoja Toronto „Raptors“ ir Los Andželo „Lakers“ krepšininkai. Kyle\'as Lowry bėga į greitą puolimą, perduoda kamuolį ore, jis atsiduria Jono Valančiūno rankose ir lietuvis deda į krepšį „trijų šimtų šešiasdešimt laipsnių“ stiliumi.
2017 m. Liepos 09 d. 14:33
Šių dienų sporto aistruolis neįsivaizduoja savo kasdienybės be mobilaus telefono ir kitų skaitmeninių prietaisų. Visos naujienos, gražiausi rungtynių epizodai ir rezultatai yra pasiekiami kelių mygtukų paspaudimu. Matoma ir nauja tendencija, kad žmonėms neužtenka vien tik stebėti turinį. Sporto sirgaliai nori būti viso matomo vaizdo dalimi ir daryti jam įtaką.
2017 m. Liepos 03 d. 19:20
Liepos pirmąją oficialiai atsivėrė NBA laisvųjų agentų langas. Mažai kas galėjo pagalvoti, kad Domanto Sabonio laukia naujas karjeros etapas. Nors „Thunder“ atstovai matė jaunąjį lietuvį kaip ateities žaidėją, debiutiniame sezone aikštėje jam buvo suteikiama labai nemažai laiko.
2017 m. Liepos 02 d. 10:27