N. Hayesas su Los Andželo „Clippers“ patyrė antrą nesėkmę (3/2) – 75:86 (17:21, 11:16, 28:22, 19:27) pralaimėjo Indianos „Pacers“ (1/4) komandai.

N. Hayesas mačą pradėjo starto penkete, žaidė 29 minutes, pelnė 5 taškus (1/5 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Vasaros lygoje gynėjas iš viso sužaidė penkerias rungtynes, vidutiniškai per mačą ant parketo praleisdavo po 22,8 min., pelnydavo po 4,8 taško, atkovodavo po 4,8 kamuolio ir atlikdavo po 0,8 rezultatyvaus perdavimo.

„Žalgiriui“ priklausantis J. Landale'as paskutiniame mače nepakilo nuo atsarginių suolo, o jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ (2/3) 84:99 (24:27, 26:16, 17:33, 17:23) pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“ krepšininkams.

J. Landale'as išsiskyrė pirmose ir ketvirtose turnyro rungtynėse. Žalgirietis pirmame mače buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas, tačiau „Bucks“ 106:107 nusileido Filadelfijos „76ers“. 23 metų 211 cm ūgio krepšininkas per 28 minutes pelnė 25 taškus (3/5 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 10/10 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtame savo mače australas vėl blykstelėjo rezultatyvumu, o „Bucks“ 84:67 (22:19, 17:21, 27:13, 18:14) nugalėjo ne iš pajėgiausių šalies žaidėjų sudarytą Kinijos rinktinę, o J. Landale'as per 24 min. pelnė 23 taškus.

Jockas Landale'as

Kituose mačuose australas Atlantos „Hawks“ pavaišino 13 taškų, o per susitikimą su Minesotos „Timberwolves“ pelnė 12 taškų.

J. Landale'as NBA Vasaros lygoje sužaidė 4 mačus, per kuriuos vidutiniškai pelnydavo po 18,3 taško, atlikdavo po 1,3 rezultatyvų perdavimą ir atkovodavo po 7 kamuolius.

„Bucks“ klube „Žalgirio“ naujokas bendradarbiavo su buvusiu žalgiriečiu Beno Udrihu, kuris po sezono Kaune baigė krepšininko karjerą ir dabar deda pirmuosius žingsnius naujame gyvenimo etape. 2011-2013 metais Milvokyje rungtyniavęs slovėnas NBA Vasaros lygos metu dirbo „Bucks“ trenerių štabe.

Abiejų „Žalgirio“ naujokų sutartyse numatyta sąlyga iki liepos 15 d. pasirašyti kontraktą su NBA klubu.

NBA Vasaros lyga prasidėjo liepos 5-ąją ir finišavo 12-ąją.