Praėjusiais metais naujokų biržoje 55-uoju šaukimu pasirinktu A. Kulboka bei šiemet 47-uoju šaukimu pakviestu I. Brazdeikiu buvo pasitikėta gerokai labiau, nei Detroito „Pistons“ pasitikėjo vos kiek daugiau nei 3 minutes pirmajame mače žaidusiu Deividu Sirvydžiu.

A. Kulbokos atstovaujama Šarlotės „Hornets“ komanda 93:85 nugalėjo „Golden State Warriors“, o lietuvis ant parketo praleido 14 minučių, pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai) ir sugriebė 6 atšokusius kamuolius.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 25 taškus surinkęs Dwayne'as Baconas, „Warriors“ komandai 15 taškų pelnė Jordanas Poole'as.

Tuo metu I. Brazdeikio minutes debiutiniame mače apkarpė 7,1 balo žemės drebėjimas, dėl kurio susitikimas ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo nutrauktas Naujojo Orleano „Pelicans“ komandai prieš Niujorko „Knicks“ krepšininkus pirmaujant 80:74.

I. Brazdeikis žaidė 18 minučių, per kurias įmetė 5 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir 1 kamuolį perėmė.

Puolėjas rungtyniavo su marškinėliais, ant kurių jo pavardė buvo užrašyta klaidingai. Ne Brazdeikis, o Brazdiekis.

Lietuvio bendraklubis, trečiasis NBA naujokų biržos šaukimas R.J. Barrettas debiutinėse rungtynėse krepšį atakavo itin netaikliai – per 25 minutes jis pelnė 10 taškų (3/10 dvitaškiai, 1/8 tritaškiai, 1/4 baudos) ir atkovojo 5 kamuolius.

Z. Williamsonas spėjo sužaisti rezultatyviau vos per 9 minutes. „Pelicans“ naujokas surinko 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį. Galingais dėjimais krepšį drebinęs puolėjas 10 taškų pelnė pirmajame kėlinyje.