Didžiąją susitikimo dalį pirmavę šeimininkai kiek ryškiau atitrūko pirmojo ir antrojo kėlinukų sankirtoje. Vedami geriausias rungtynes Rytų konferencijos finalo serijoje sužaidusio atsarginių krepšininkų Serge‘o Ibakos, Normano Powello ir Fredo VanVleeto kanadiečiai sugebėjo pelnyti 13 taškų be atsako ir susikrauti dviženklį pranašumą.

Efektyvus minėtosios trijulės ir dar vieną puikų pasirodymą surengusio Kyle‘o Lowry žaidimas leido kanadiečiams kompensuoti puolime į antrąjį planą pasitraukusio Kawhi Leonardo indėlio stoką.

Rezultatyviausias „Raptors“ krepšininkas didesnį dėmesį skyrė Giannio Antetokounmpo priežiūrai, o po gražaus dėjimo iš viršaus su graiko pražanga dar sykį nesėkmingai nusileido ant parketo ir buvo priverstas tęsti rungtynes kęsdamas skausmą.

Artėjant trečiojo ketvirčio pabaigai šeimininkų persvara pasiekė 16, o ketvirtajame kėlinuke – ir 20 taškų ribą. Likus kiek daugiau nei trims minutėms iki finalinės rungtynių sirenos abiejų komandų vyriausieji treneriai vietą aikštėje patikėjo rezerviniams savo vadovaujamų ekipų krepšininkams.

Milvokio komandos neišgelbėjo geriausias serijos rungtynes sužaidęs krašto puolėjas Khrisas Middletonas. Trečiosiose konferencijos finalo rungtynėse vos 3 iš 16 metimų pataikęs Visų žvaigždžių rungtynių dalyvis šiąnakt pasižymėjo puikiu taiklumu ir į šeimininkų krepšį sumetė 30 taškų.

Itin svarų indėlį į komandos pergalę įnešę Ibaka, Powellas ir VanVleetas kartu „Bucks“ ekipai atseikėjo net 48 taškus, tačiau ne mažiau svarbiu sėkmės faktoriumi tapo 25 visus dešimt baudų metimų realizavusio Lowry pelnyti taškai.

Tai tik trečiasis atvejis Toronto klubo istorijoje, kai atkrintamųjų varžybų serijoje atsilikdama 0:2 komanda sugebėjo išlyginti rezultatą. Pastarąjį kartą tokiu pasiekimu „Raptors“ pasižymėjo 2016-ųjų metų konferencijos finale, tačiau po dviejų kanadiečių pergalių abu likusius susitikimus laimėję Klivlando „Cavaliers“ tąsyk žengė į NBA superfinalą.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 25 (6/11 met., 3/7 trit., 10/10 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Kawhi Leonardas 19 (6/13 met., 4 per. kam.), Normanas Powellas 18, Marcas Gasolis (3/6 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Serge‘as Ibaka (13 atk. kam.) po 17, Fredas VanVleetas 13 taškų (3/3 trit., 6 rez. perd.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 30 (11/15 met., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 25 (10 atk. kam., 3 blk.), Nikola Mirotičius 11 taškų.

Penktosios serijos rungtynės Milvokyje vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, 3 val. 30 min. Lietuvos laiku.