Svečiai iš Viskonsino valstijos rungtynių rezultatą savo naudai buvo persvėrę tik du kartus – po susitikimą atidariusio Giannio Antetokounmpo dvitaškio ir antrojo pratęsimo pradžioje, kai netaiklų Khriso Middletono metimą pataisęs George‘as Hillas išvedė „Bucks“ į priekį 105:103.

Toronto krepšininkai itin efektyviai stabdė varžovų superžvaigždę Antetokounmpo. Graikas šiąnakt pelnė vos 12 taškų (5/16 met.), tačiau pasiekė naują karjeros atkrintamųjų varžybų rekordą atkovodamas net 23 kamuolius. Pastarąjį kartą tiek kamuolių lemiamo NBA sezono etapo kovose atkovoti buvo pavykę dar 2003-iais metais tą padariusiam Timui Duncanui.

Dar sunkiau atakuoti „Raptors“ krepšį sekėsi kitam Milvokio komandos lyderiui Middletonui. Visų žvaigždžių rungtynėse šiais metais debiutavęs krašto puolėjas pataikė tik 3 iš 16 metimų bei paliko aikštę sukrapštęs tik 9 taškus.

Prastą lyderių žaidimą kompensavo atsarginiai svečių komandos krepšininkai. Rezultatyviausiais komandoje tapo gynėjai Hillas ir Malcolmas Brogdonas, atitinkamai pelnę 24 ir 20 taškų.

Kanadiečius, kaip jau tapo įprasta, į pergalę vedė Kawhi Leonardas. Nors Toronto lyderis pirmoje susitikimo pusėje nesėkmingai nusileido ant parketo ir likusią rungtynių dalį žaidė nepilna fizine jėga, tai jam nesutrukdė surinkti net 36 taškus ir lemiamomis antrojo pratęsimo akimirkomis šaltakraujiškai realizuoti „Raptors“ pergalę nulėmusius baudų metimus.

Daugiau nei tris valandas trukusiose rungtynėse abiem komandom užbaigti susitikimą teko be svarbių savo žaidėjų. Dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito dvikovos nebaigė dar ketvirtame ketvirtyje šią ribą pasiekęs Kyle‘as Lowry, pirmame pratęsime savo pasirodymą baigęs Normanas Powellas ir antrojo pratęsimo pradžioje iškritęs Antetokounmpo.

Toronto klubas atkrintamųjų varžybų serijose rezultatu 0:2 yra atsilikęs septynis kartus. Du sykius „Raptors“ pavyko išlyginti serijos rezultatą – 2002-ų metų pirmojo etapo serijoje su Detroito „Pistons“ ir 2016-ų metų Rytų konferencijso finale su Klivlando „Cavaliers“ – tačiau kanadiečiai tokiose aplinkybėse dar niekada nėra sėkmingai atsitiesę ir žengę į kitą etapą.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 36 (11/25 met., 12/13 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Pascalis Siakamas 25 (11 atk. kam., 3 per. kam.), Normanas Powellas 19, Marcas Gasolis 16 (4/8 trit., 12 atk. kam., 7 rez. perd., 5 blk.), Kyle‘as Lowry 11 taškų.

„Bucks“: George‘as Hillas 24 (7/9 met., 7 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 20, Brookas Lopezas 16, Giannis Antetokounmpo 12 (5/16 met., 2/7 baud., 23 atk. kam., 7 rez. perd., 4 blk., 8 kl.), Ericas Bledsoe 11 (3/16 met.), Nikola Mirotičius 10 taškų (3/11 met.).

Ketvirtosios serijos rungtynės Toronte vyks naktį iš antradienio į trečiadienį, 3 val. 30 min. Lietuvos laiku.