Trečio kėlinio pabaigoje „Warriors“ gerbėjai su dideliu nerimu stebėjo aikštę paliekantį ekipos lyderį Keviną Durantą. Puolėjas po taiklaus metimo grįždamas į gynybą pajuto kojos skausmus ir padedamas komandos gydytojo patraukė į rūbinę. K. Durantas aikštėje šiame mače nebepasirodė.

Iš pradžių buvo įtariama, kad „Warriors“ lyderis galimai patyrė Achilo sausgyslės traumą. Kiek vėliau komanda pranešė apie dešiniosios blauzdos patempimą.

K. Durantas per pirmą mačo pusę pelnė 20 taškų, o „Warriors“ antrame ketvirtyje vienu metu pirmavo 57:37.

Po ilgosios pertraukos „Rockets“ grąžino intrigą ir prieš lemiamą kėlinį švieslentė fiksavo jau lygų rezultatą – 72:72.

Lemiamo kėlinio pabaigoje Klay Thompsono ir Draymondo Greeno tritaškiai leido „GSW“ atitrūkti 97:89 (likus 2:34 min.).

„Warriors“ išsaugojo trapų pranašumą ir serijoje iškovojo trečią pergalę – 104:99.

K. Durantas iki traumos ant parketo praleido 32 min. ir iš viso pelnė 22 taškus (6/11 dvit., 2/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (6/10 dvit., 5/10 trit.), Stephenas Curry 25 (5 rez. perd.), Kevinas Durantas 22 (8/18 met. iš žaidimo), Andre Iguodala 11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (7/7 dvit., 3/9 trit., 8/10 baud., 8 rez. perd.), Ericas Gordonas 19, P.J. Tuckeris 13 (10 atk. kam.), Chrisas Paulas (3/14 metimai) ir Imanas Shumpertas po 11.

Artimiausios rungtynės – gegužės 10-ąją Hjustone.