Išvykoje laimėjusi „Blazers“ ekipa įgijo aikštės pranašumą šioje serijoje – 3 ir 4 rungtynės bus žaidžiamos Portlande.

Nors „Nuggets“ pavyko pristabdyti „Blazers“ žvaigždę Damianą Lillardą, iniciatyvą svečiai vis tiek perėmė jau pirmoje mačo pusėje. Rezultatą savo naudai persvėrę dar pirmajame kėlinyje, daugiau į priekį išsiveržti šeimininkams „Blazers“ krepšininkai neleido.

20 taškų nugalėtojams pelnė C.J. McCollumas. 15 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo Enesas Kanteris, 15 taškų ir Rodney Hoodo sąskaitoje.

D. Lillardas šį sykį surinko 14 taškų, tačiau per 39 min. pataikė tik 1 iš 7 tritaškių ir 4 iš 10 dvitaškių metimų.

Tuo metu svečiai gerokai apkarpė „Nuggets“ vidurio puolėjo Nikolos Jokičiaus rezultatyvumą kuris šį kartą mačą baigė surinkęs 16 taškų (7/16 dvit., 0/1 trit., atkovojęs 14 kamuolių ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

15 taškų pridėjo Jamalas Murray, 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių – Paulo Millsapo sąskaitoje.

„Blazers“ kovą po lenta pralaimėjo 47-58, tačiau kur kas taikliau už varžovus atakavo iš visų aikštės pozicijų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje aikštėje kilo susistumdymas, kurio epicentre ir vėl atsidūrė E. Kanteris. Arbitrai aistras numalšino skirdami technines pražangas tiek turkui, tiek kitam incidento dalyviui J. Murray.