„Warriors“ pirmame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu (8:18), tačiau Durantulos vedami svečiai dar iki didžiosios pertraukos patys susikrovė beveik 20 taškų persvarą ir taip praktiškai išsprendė ketvirtfinalio serijos likimą – 72:53.

„Kariai“ pranoko Los Andželo „Clippers“ vyrukus rezultatu 129:110 (35:31, 37:22, 30:25, 27:32) ir laimėjo seriją 4:2.

38 taškus per pusę rungtynių pelnęs K. Durantas pakartojo 1994 metų Charleso Barkley pasiekimą, kai jis, beje, būtent į GSW krepšį irgi sumetė 38 taškus vien per pirmą susitikimo dalį.

Apskritai KD, praėjusiame mače pasižymėjęs 45 taškais, šį kartą finišavo su asmenininiu karjeros rekordu – 50 taškų (9/12 dvitaškiai, 6/14 tritaškiai, 14/15 baudos), 6 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

24 taškais prisidėjo Stephenas Curry, 16 – Draymondas Greenas, surinkęs trigubą dublį (14 atk. kam., 10 rez. perd.), 15 – Andre Iguodala, tik 9 – Klay'us Thompsonas.

Šeimininkus gretose rezultatyviausi buvo: Danilo Gallinari 29 (8/17 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/6 baudos), Shai Gilgeousas-Alexanderis 22, Patrickas Beverley 11 (14 atk. kam.), Montrezlas Harellas ir Landry Shametas po 10, Lou Williamsas 8 taškai... (3/21 metimai iš žaidimo).

Įdomu, kad Steve'o Kerro auklėtiniai dvikovą Los Andžele pradėjo be centro – su trimis gynėjais (S. Curry, Shaunu Livingstonu ir K. Thompsonu) ir dviem puolėjais (K. Durantu ir D. Greenu).

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Warriors“ klubo jau laukia Hjustono „Rockets“ kolektyvas, savo reikalus pirmame etape sutvarkęs kiek greičiau – 4:1 eliminavęs Jutos „Jazz“.

Primename, kad pernai „Warriors“ ir „Rockets“ susikibo Vakarų finale, o dramatišką seriją 4:3 šiaip ne taip visgi ištempė dabartiniai čempionai.