Kanadiečius į pergalę vedė naują karjeros atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą pasiekęs Pascalis Siakamas. Krašto puolėjas iš Kamerūno šiąnakt pelnė net 30 taškų bei atkovojo 11 kamuolių. Ankstesnį geriausią asmeninį rezultatą afrikietis buvo užfiksavęs pirmosiose serijos su „Magic“ rungtynėse, kai jam pavyko surinkti 24 taškus.

Pirmą kartą nuo 2012-ųjų metų savoje „Amway Center“ arenoje atkrintamųjų varžybų rungtynes žaidę Orlando krepšininkai niekaip nesugebėjo pralaužti svečių komandos gynybos ir užbaigė susitikimą atakauodami iš žaidimo vos 36 procentų taiklumu.

Toronto klubas įpusėjus trečiajam kėlinukui atsiliko vieno taško skirtumu, tačiau tuomet „Raptors“ sugebėjo pelnyti 16 taškų be atsako ir susikrauti pergalinga tapusią persvarą. Iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos likus kiek mažiau nei 8 minutėms svečiai pirmavo 86:69. Orlando krepšininkai tiksint paskutinei minutei sumažino skirtumą iki trijų taškų, tačiau taip ir nebepersvėrė rezultato savo naudai.

Iki šios nakties susitikimo „Raptors“ buvo pralaimėję net ketverias trečiąsias atkrintamųjų varžybų serijų rungtynes iš eilės.

„Magic“: Terrence‘as Rossas 24 (5/13 trit.), Nikola Vučevičius 22 (14 atk. kam., 6 rez. perd.), Johnathanas Isaacas 14, Aaronas Gordonas 10 taškų (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Raptors“: Pascalis Siakamas 30 (13/20 met., 3/4 trit., 11 atk. kam.), Kawhi Leonardas 16 (5/19 met., 10 atk. kam., 6 kl.), Danny Greenas 13, Kyle‘as Lowry 12 taškų (5 atk. kam., 10 rez. perd.).

Ketvirtosios serijos rungtynės Orlande vyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 2 val. Lietuvos laiku.

Saldų revanšą pasiekė Oklahomos „Thunder“ ekipa. Billy Donovano auklėtiniai namuose 120:108 (21:22, 28:17, 37:43, 34:26) pranoko Portlando „Trail Blazers“ ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą iki 1:2.

Centrine rungtynių dvikova tapo įžaidėjų Russello Westbrooko ir Damiano Lillardo akistata. Gynėjai kartu pelnė net 65 taškus, o savo varžovą rezultatyvumu minimaliai pranokęs „Thunder“ lyderis kiek netikėtai pasižymėjo tiek aukštesniu taiklumu iš žaidimo, tiek ir geresniu pataikymu iš trijų taškų zonos.

Puikų pasirodymą surengė ir Klaipėdos „Neptūno“ legioneriaus Jerai Granto brolis Jerami. 4 iš 5 tolimų metimų pataikęs krašto puolėjas pasižymėjo itin solidžia gynyba bei užfiksavo naują asmeninį atkrintamųjų varžybų rekordą pelnydamas 18 taškų.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 33 (11/22 met., 4/6 trit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Paulas George‘as 22 (3/16 met., 14/17 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jerami Grantas 18, Stevenas Adamsas 10 taškų.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 32 (10/21 met., 3/9 trit., 9/10 baud., 6 rez. perd.), C. J. McCollumas 21 (5/8 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Enesas Kanteris 19 taškų.

Šansą išlyginti serijos rezultatą Oklahomos krepšininkai turės ankstyvą pirmadienio rytą, 4 val. 30 min. Lietuvos laiku.