Čempionai lemiamose rungtynėse 129:112 (38:24, 37:23, 28:27, 26:38) nugalėjo „Long Island Nets“ bei finalo serijoje triumfavo 2-1.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Isaiah Hartensteinas, per 36 minutes pelnęs 30 taškų, atkovojęs 17 kamuolių bei atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Buvęs žalgirietis buvo pripažintas finalo serijos naudingiausiu žaidėju. Per tris mačus jis vidutiniškai rinko po 28 taškus ir po 15,7 atkovoto kamuolio.

Didžiąją sezono dalį G lygoje praleidęs 20-metis spėjo sužaisti ir 28 mačus NBA pirmenybėse. Vokietis vilkėdamas „Rockets“ aprangą vidutiniškai per 7 minutes rinko po 1,9 taško ir 1,7 atkovoto kamuolio.

Pralaimėtojų gretose G lygos finale sėkmingai rungtyniavo kitas europietis Džananas Musa. Bosnis lemiamame susitikime pelnė 24 taškus bei atkovojo 6 kamuolius.