Nors trečiamme kėlinyje šeimininkai turėjo 19-os taškų deficitą (54:73), tačiau sugebėjo atsitiesti ir mačo pabaigoje išplėšti pratęsimą.

Iki pratęsimo pabaigos likus 100 sekundžių „Timberwolves“ buvo priekyje 9 taškais, bet Stephenas Curry smeigė tris tritaškius, o po „Warriors“ atkarpos 11:2 išlygino rezultatą.

Dramatiškai susiklostė paskutinės pratęsimo sekundės.

Likus 6 sek. „Warriors“ atsiliko trimis taškais, kamuolį gavęs Kevinas Durantas paleido taiklų tritaškį, tačiau prieš tai teisėjai užfiksavo „Timberwolves“ žaidėjo pražangą.

„Warriors“ dar neturėjo teisės stoti prie baudų metimo linijos, šį kartą kamuolį gavo Stephenas Curry, kuris iš kampo smeigė savo vienuoliktą nakties tritaškį, palikdamas varžovams 0,5 sek.

„Timberwolves“ bandė po minutės pertraukėlės perduoti kamuolį Karlui-Anthony Townsui po krepšiu, o teisėjai užfiksavo K. Duranto baudą.

Townsas pataikė pirmą baudos metimą ir sąmoningai prametė antrąjį bei „Timberwolves“ išplėšė dramatišką pergalę 131:130.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 24 (9 atk. kam.), Joskas Okogie 21, Jerryldas Baylessas 17, Karlas-Anthony Townsas 15 (13 atk. kam.), Gorgui Diengas (10 atk. kam.) ir Anthony Tolliveris po 14.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (11/19 trit.), Kevinas Durantas 23 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Klay Thompsonas 20, DeMarcusas Cousinsas 16 (9 atk. kam.), Andre Iguodala 14, Draymondas Greenas 9.

Visi NBA penktadienio nakties rezultatai:

Bostono „Celtics“ – Indianos „Pacers“ 114:112 (35:25, 28:35, 26:31, 25:21)

Atlantos „Hawks“ – Portlando „Trail Blazers“ 98:118 (30:38, 21:22, 25:30, 22:28)

Minesotos „Timberwolves“ – „Golden State Warriors“ 131:130 (27:32, 27:36, 32:18, 29:29; 16:15)

Oklahomos „Thunder“ – Denverio „Nuggets“ 105:115 (29:33, 23:23, 23:30, 30:29)

Jutos „Jazz“ – Vašingtono „Wizards“ 128:124 (39:30, 31:32, 22:28, 36:34)

Los Andželo „Lakers“ – Šarlotės „Hornets“ 129:115 (33:35, 36:24, 32:32, 28:24)