Domantas Sabonis žaidė 21 minutę, pelnė 11 taškų (3/7 dvit., 1/1 trit., 2/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, padarė 2 klaidas ir penkis kartus prasižengė.

Prieš lemiamą ketvirtį 91:89 pirmavo „Pacers“. Taškas į tašką vykusiame mūšyje nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis mačo sekundėmis.

Iki mačo pabaigos likus 1:19 min. Thaddeusas Youngas išlygino rezultatą (112:112).

Abi komandos puolant neišnaudojo po dvi galimybes persverti rezultatą, o likus 10 sek. paskutinė ataka priklausė šeimininkams.

Pergalę „Celtics“ lėmė Kyrie Irvingo dvitaškis paskutinę kėlinio sekundę – 114:112. „Pacers“ ekipai buvo likusi 0,5 sek., tačiau po minutės pertraukėlės svečiams nepavyko sukurti stebuklo.

Rytų konferencijoje Indianos klubas dabar – penktas, o „Celtics“ pakilo laipteliu aukščiau – ketvirtas. Jei pasibaigus reguliariajam sezonui komandos taip liktų turnyro lentelėje, abi ekipos susitiktų atkrintamųjų pirmame etape ir namų pranašumą turėtų Bostono „Celtics“.

Tikėtina, kad per likusias šešerias reguliaraus sezono rungtynes komandos ir kovos dėl 4-5 pozicijų: trečioje vietoje esanti Filadelfijos „76ers“ turi trimis pergalėmis daugiau bei turi vieną mačą atsargoje, o šeštoje pozicijoje esantis Detroito „Pistons“ klubas atsilieka septyniomis pergalėmis.

Tad „Pacers“ ir „Celtics“ greičiausiai susikaus Rytų konferencijos ketvirtfinalyje.

Šie du klubai po savaitės dar susitiks Indianoje.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Kyrie Irvingas – 30 taškų ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Šeštadienio naktį „Pacers“ namuose priims Orlando „Magic“, o „Celtics“ svečiuosis Brukline.

„Celtics“: Kirie Irvingas 30 (8/14 dvit., 3/8 trit., 5/5 baudos), Alas Horfordas 19, Jaylenas Brownas 16, Aronas Baynesas 13, Jaysonas Tatumas 11.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 27, Thaddeusas Youngas 18, Mylesas Turneris 15, Darrenas Collisonas ir T.J. Leafas po 12, Domantas Sabonis 11.