Be LeBrono Jameso rungtyniavę „Lakers“ krepšininkai pirmavo pačioje rungtynių pradžioje bei antroje ketvirčio viduryje (33:32).

Trečio ketvirčio pradžioje atkarpą 16:2 laimėję „Pistons“ krepšininkai susikrovė saugesnę dviženklę persvarą ir neleido svečiams grąžinti didesnės intrigos.

11-ą vietą Vakarų konferencijoje užimanti „Lakers“ devyniomis pergalėmis atsilieka nuo aštuntoje vietoje esančio Los Andželo „Clippers“ klubo ir nebeturi realių galimybių patekti į atkrintamąsias.

Jau ankčiau skelbta, jog dėl rankoje susidariusios trombozės šį sezoną daugiau nebežais vienas „Lakers“ lyderių Brandonas Ingramas, be to, Kalifornijos klubui šį sezoną dėl čiurnos traumos nebepadės ir Lonzo Ballas.

LeBronui Jamesui šiame mače buvo suteikta poilsio.

Detroitas Rytuose – šeštas.

Detroito „Pistons“ (35-33) – Los Andželo „Lakers“ (31-38) 111:97 (27:22, 19:18, 31:22, 34:35)

„Pistons“: L. Galloway 23, R. Jacksonas 20, A. Drummondas 19, B. Griffinas 15 taškų.

„Lakers“: J. McGee 20, K. Caldwell-Pope 17, A. Caruso 16 taškų.

Majamio „Heat“ (32-36) – Milvokio „Bucks“ (52-17) 98:113 (37:19, 25:23, 18:37, 18:34)

NBA vienvaldžiai lyderiai Milvokio „Bucks“ (52-17) krepšininkai fantastiškai sužaidė antrąją mačo dalį ir po permainingos kovos išvykoje 113:98 (19:37, 23:25, 37:18, 34:18) įveikė Majamio „Heat“ (32-36).

Tiesa, po dviejų kėlinių jokia „Bucks“ pergale nekvepėjo, Milvokio klubas atsiliko 42-62.

Tačiau po ilgosios pertraukos NBA lyderiai varžovams leido pelnyti tik 36 taškus ir triuškinamai antrą mačo pusę laimėję (71:36) „Bucks“ šventė neeilinę pergalę 113:98.

Prie pergalės solidžiausiai prisidėjo graikas Giannis Antetokounmpo, kuris pelnė 33 taškus, atkovojo net 16 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Iki šios akistatos Majamyje „Bucks“ klubo istorijoje buvo laimėję vos vieną mačą iš 101-o, kai po dviejų kėlinių turėjo bent 20 taškų deficitą, ir nė karto to nepadarė išvykoje per 77-ias rungtynes.

„Nėra svarbu ar mes atsilikinėjame 20, 15 ar 10 taškų. Mes visada bandome žaisti agresyviai. Tai procesas ir mes turime laimėti tokias rungtynes kaip šios. Atkrintamosiose nebus lengva, o mes norime būti gera komanda“, – po pergalės sakė „Bucks“ lyderis G. Antetokounmpo.

Giannis Antetokounmpo

„Heat“ ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Justise'as Winslow visus 20 pelnytų taškų surinko iki pertraukos.

„Heat“: Justise'as Winslow 20, Hassanas Whiteside'as 14 (11 atk. kam.), Joshas Richardsonas 11, Dwyane'as Wade'as, Dionas Waitersas, Bam Adebayo (11 atk. kam.) ir Kelly Olynykas po 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (11/15 dvit., 16 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrissas Middletonas 21 (8 rez. perd.), Ericas Bledsoe 17, Ersanas Ilyasova 15, Patas Connaughtonas 13.

Kiti NBA penktadienio nakties rezultatai:

Filadelfijos „76ers“Sakramento „Kings“ 123:114 (33:29, 29:29, 37:31, 24:25)

Vašingtono „Wizards“ – Šarlotės „Hornets“ 110:116 (26:40, 27:26, 25:29, 32:21)

Hjustono „Rockets“ – Finikso „Suns“ 108:102 (26:31, 29:26, 28:28, 25:17)

Naujojo Orleano „Pelicans“ – Portlando „Trail Blazers“ 110:122 (37:30, 20:36, 25:31, 28:35)

San Antonijaus „Spurs“Niujorko „Knicks“ 109:83 (31:20, 25:21, 26:28, 27:14)

San Antonijaus „Spurs“ ekipa namuose 109:83 (31:20, 25:21, 26:28, 27:14) pranoko Niujorko „Knicks“ krepšininkus ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

„Spurs“ (40/29): LaMarcus Aldridge (11 atk. kam.) 18, DeMaras DeRozanas ir Brynas Forbesas po 13, Jakobas Poeltlas, Rudy Gay'us ir Marco Belinelli po 12.

„Knicks“ (13/56): Damyeanas Dotsonas 21, Kadeemas Allenas 16, Emmanuelis Mudiay'us 14, DeAndre Jordanas (13 atk. kam., 9 rez. perd.) 11.

„Spurs“ Vakarų konferencijoje užima šeštąją vietą, o „Knicks“ ekipa Rytų konferencijoje yra paskutinė – 15-a.

Los Andželo „Clippers“ – Čikagos „Bulls“ 128:121 (29:34, 28:29, 45:21, 26:37)