Svečiai iš Niujorko rungtynes pradėjo su sau nebūdingu pasitikėjimu savimi. Naujokas Kevinas Knoxas jau pirmame ketvirtyje pelnė dešimt taškų, o laikrodžiui artėjant prie antrojo kėlinuko vidurio „Knicks“ buvo susikrovę dviženklę persvarą.

Šeimininkams pavyko susigrąžinti iniciatyvą artėjant ilgajai pertraukai. Atkarpą 18:5 laimėję „Pacers“ į rūbinę išsinešė trijų taškų pranašumą.

Antroji susitikimo pusė klostėsi Indianos komandai palankiu scenarijumi, o antroje ketvirto kėlinuko pusėje jau atrodė, kad „Pacers“ artėja prie užtikrintos pergalės – 97:81. Visgi tuomet arenos šeimininkai ėmė buksuoti puolime ir prametė net 10 metimų iš žaidimo paeiliui, kuo pasinaudoję „Knicks“ priartėjo iki 99:95.

Taškų badą nutraukė pagrindinis Indianapolio klubo įžaidėjas Darrenas Collisonas. Likus 24 sekundėms sudėtingą metimą iš vidutinio nuotolio per aukštai iškeltas varžovo rankas pataikęs gynėjas įtvirtino „Pacers“ pergalę.

Puolime su sunkumais ir vėl susidūrė antrąsias rungtynes po kairės čiurnos traumos žaidęs Domantas Sabonis. Rezultatyviausias „Pacers“ atsarginis krepšininkas nesugebėjo pralaužti Niujorko aukštaūgių gynybos – lietuvį efektyviai stabdė tiek DeAndre Jordanas, tiek net tris blokus Domui išrašęs lygos naujokas Mitchellas Robinsonas.

Viso vos 18 minučių aikštėje praleidęs Sabas per jas surinko 10 taškų (4/12 met., 0/1 trit., 2/4 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį ir tris klaidas. Aukštaūgio žaidybinį laiką apribojo penkios asmeninės pražangos.

Per pastarąsias dvejas rungtynes beveik dvi savaites dėl traumos praleidęs lietuvis vidutiniškai rinko po 9,5 taško, 6,5 atkovoto kamuolio ir 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau iš žaidimo atakuoti jam pavyko vos 26 procentų taiklumu (5/19 met.).

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 24 (9/16 met.), Darrenas Collisonas 16 (9 rez. perd.), Mylesas Turneris 15 (5/15 met., 9 atk. kam.), Wesley Matthewsas 14, Thaddeusas Youngas ir Domantas Sabonis po 10 taškų.

„Knicks“: Emmanuelis Mudiay 21 (3/4 trit.), Damyeanas Dotsonas 18, Kevinas Knoxas 16 (4/5 trit.), DeAndre Jordanas 12 taškų (16 atk. kam., 5 rez. perd.).

Artimiausiose rungtynėse Indianos krepšininkų ir sirgalių laukia emocionalus susitikimas su buvusiu komandos lyderiu Paulu George‘u. Jo vedami Oklahomos „Thunder“ Indianapolyje svečiuosis naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, 1 val. Lietuvos laiku.