„Bucks“ nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas aikštėje, svečiams tik prasidėjus antrai rungtynių daliai pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau pirmavo „Pacers“ trumpai.

Trečiame kėlinyje svečiai mėgino lipti varžovams ant kulnų, Bojano Bogdanovičiaus tritaškis padėjo sumažinti skirtumą iki 3 taškų (67:64), tačiau Milvokio komanda į tai atsakė spurtu 13:0 (80:64).

Paskutiniame kėlinyje Indianos ekipa pamėgino dar kartą ir surengė šturmą – 84:74. Aikštės šeimininkai nesnaudė – Ersano Ilyasovos tritaškiu pradėjo dar vieną spurtą ir „Bucks“ jau pirmavo 96:74.

Toliau „Pacers“ tęs turą išvykoje – sekmadienį Filadelfijoje žais su „76ers“ krepšininkais.

Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (12 atk.k.), Khrisas Middletonas 27, Brookas Lopezas 13, Ericas Bledsoe 12.

Pacers“: Mylesas Turneris 22 (17 atk.k.), Bojanas Bogdanovičius 17, Kyle'as O'Quinnas 11, Thaddeusas Youngas ir Wesley Matthewsas po 10.

Įspūdingai Portlande susiklostė rungtynės tarp dviejų vienodo kalibro komandų. „Trail Blazers“ (39-26) tik po pratęsimo 121:129 (30:31, 31:27, 22:27, 30:28, 8:16) nusileido Oklahomos „Thunder“ (40-25) komandai. Aikštės šeimininkų neišgelbėjo net 51 tašką pelnęs Damianas Lillardas.

Pirmaujančios komandos rungtynių eigoje keitėsi daugybę kartų, o visa drama atsiskleidė per paskutinę pagrindinio laiko minutę.

Kibirkštys tapo rimtu konfliktu tarp Paulo George'o ir Jusufo Nurkičiaus. Likus žaisti 13,4 sek. P. George'as verždamasis krepšio link alkūne smogė J. Nurkičiui į skruostą, tačiau teisėjai neįžvelgė neteisėto veiksmo, nors Portlando atsarginių žaidėjų suolas tam primygtinai prieštaravo.

Jau kitoje atakoje J. Nurkičius atkovojęs kamuolį po varžovų krepšiu buvo neleistinai sustabdytas ir neišlaikė šaltų nervų – P. George'o išprovokuotas susirėmė su šiuo kaktomis, o „Thunder“ gynėjas stūmė varžovą.

Abiem teisėjai padalino po techninę pražangą, tačiau ši buvo lemtinga J. Nurkičiui – bosnis šiame mače gavo jau antrą tokią pražangą ir buvo priverstas palikti areną.

Skalas Labissiere nepataikė nė vieno baudos metimo ir, atrodė, kad jau Oklahomos komanda švęs pergalę, tačiau kovojant dėl kamuolio prasižengė svečių aukštaūgis Markieffas Morrisas ir Portlando komanda gavo dar vieną dovanėlę. Al-Farouqas Aminu pataikė abu baudos metimus ir likus žaisti 1,9 sek. rezultatas tapo lygus 113:113.

Russellas Westbrookas pametė kamuolį, tačiau D. Lillardo tolimas metimas buvo netaiklus ir komandos stojo žaisti pratęsimą. Čia P. George'o ir R. Westbrooko traukiamas „Thunder“ be didesnio pasipriešinimo įrodė savo pranašumą, 5 min. atkarpą laimėdamas 16:8.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 51 (15/28 metimai, 9 rez.p.), CJ McCollumas 25, Jusufas Nurkičius 13 (17 atk.k.), Rodney Hoodas 10.

Thunder“: Russellas Westbrookas 37 (14/28 metimai, 8 kl.), Paulas George'as 32 (14 atk.k.), Jerami grantas ir Dennisas Schroderis po 14, Stevenas Adamsas 12.