Net ir be ryškiausios savo žvaigždės Mike'o Conley vertęsi „Grizliai“ pirmavo beveik visas rungtynes, o ketvirto kėlinio viduryje buvo priekyje net 13 taškų skirtumu – 89:76, bet per likusį laiką nepajėgė sustabdyti Russello Westbrooko, šešių minučių atkarpą pralaimėjo net 6:23 ir išleido pergalę iš savo nagų.

Dar vieną solidų pasirodymą surengė Lietuvos rinktinės centras Jonas Valančiūnas. Vėl starto penkete susitikimą pradėjęs JV pasižymėjo eiliniu dvigubu dubliu: per 32 min. sumetė 16 taškų (6/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 4/4 baudos), sugriebė 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Beveik pusę savo statistikos Jonas surinko lemiamame kėlinyje, per kurį pelnė 8 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Deja, J. Valančiūno pastangų neužteko: be Paulo George'o žaidusiusiems šeimininkams atsilikus dviženkliu atstumu „Thunder“ gelbėtojo vaidmens ėmėsi R. Westbrookas, kuris per pusę ketvirčio vienas suvertė 10 taškų ir inicijavo pergalingą spurtą. Tiesa, visus šiuos taškus jis įmetė iš distancijos.

Praktiškai visus kelius arčiau „Grizlių“ krepšio užtvėrė JV, kuris arba gąsdino varžovus savo aukštai iškeltomis rankomis, arba pūtė jų bandymus permesti jį. Du veržliausi „Thunder“ žaidėjai – R. Westbrookas ir Dennisas Schroderis – kartu terealizavo vos 30 procentų savo metimų iš žaidimo (13 iš 42).

Tuo metu su tiesioginiu oponentu – įspūdingų duomenų Stevenu Adamsu – Jonui grumtis tikrai nebuvo lengva, ką ir patvirtina pastarojo statistika: 13 taškų ir net 22 nusiimti kamuoliai, iš kurių 8 – puolime. Visgi jis dažniau skriaudė ne JV, o šio kolegą Joakimą Noah, finišavusį su 2 taškais ir 4 klaidomis.

„Thunder“: Russellas Westbrookas (7/20 metimai iš žaidimo), Dennisas Schroderis (6/22 metimai iš žaidimo, 12 atk. kam.), Abdelis Naderas 15, Stevenas Adamsas (6/10 dvitaškiai, 1/6 baudos, 22 atk. kam.) ir Jerai Grantas po 13 taškų.

„Grizzlies“: Avery Bradley 27 (11/19 metimai iš žaidimo), Delonas Wrightas 17 (6/14 metimai iš žaidimo), 16 (6/12 dvitaškiai, 4/4 baudos, 13 atk. akm., 3 blokai), Bruno Caboclo 11 taškų.

Kitas rungtynes „Grizliai“ žais antradienį namuose su Portlando „Trail Blazers“.

Visų sekmadienio dvikovų rezultatai:

Šarlotės „Hornets“ – Portlando „Trail Blazers“ 108:118.

Rodney Hoodas su 27 taškais pasiekė savo šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Bostono „Celtics“ – Hjustono „Rockets“ 104:115.

Jamesas Hardenas pelnė 42 taškus (6/18 tritaškiai), o „Celtics“ pralaimėjo jau penktą mačą iš paskutinių šešių.

Čikagos „Bulls“ – Atlantos „Hawks“ 118:123.

Ukrainietis Aleksas Lenas pelnė daugiausiai šį sezoną – 28 taškus, o NBA naujokas Trae Youngas trečio kėlinio pradžioje buvo nubaustas antra technine pražanga ir išvarytas iš aikštės.

Los Andželo „Clippers“ – Niujorko „Knicks“ 128:107.

„Clippers“ naujokas Landry Shametas vien per pirmą kėlinį smeigė net 6 tritaškius, o jubiliejinę, 50-ą, nesėkmę sezone patyrę „Knicks“ po dviejų kėlinių atsiliko 46:82.

Klivlando „Cavaliers“ – Orlando „Magic“ 107:93.

Puikiai atakavęs Nikola Vučevičius pelnė 28 taškus (13/16 dvitaškiai, 2/2 baudos), o jo komandos draugas Terrence'as Rossas įmetė tik 1 metimą iš 12-os.

Detroito „Pistons“ – Toronto „Raptors“ 112:107 po pratęsimo.

Be Kawhi Leonardo žaidusių „Raptors“ gretose asmeninį sezono rekordą pasiekė 35 taškus surinkęs Kyle'as Lowry. Savo ruožtu Marcas Gasolis pasirodė neįspūdingai: 13 taškų (2/10 metimai iš žaidimo) ir 6 pražangos.

Vašingtono „Wizards“ – Minesotos „Timberwolves“ 135:121.

„Wolves“ pataikė viso labo 4 tritaškius iš 27-ių (14,8 proc.).