Naktį iš šeštadienio į sekmadienį „Pacers“ svečiuose 119:112 (29:21, 36:29, 24:30, 30:32) įveikė Vašingtono „Wizards“ (24/36) kolektyvą, laimėjo aštuntas rungtynes iš paskutinių devynerių ir dar labiau įsitvirtino trečioje Rytų konferencijos vietoje.

Dabar Indianos valstijos atstovai prieš jiems ant kulnų lipančius Filadelfijos „76-ers“ (38/22) turi dviejų, o prieš Bostono „Celtics“ (37/23) – trijų pergalių atsargą.

Ant suolo susitikimą pradėjęs Domantas Vašingtone žaidė 24 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškiai, 3/7 baudos), atkovojo 12 (5 iš jų – puolime), perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė. Tai – jau 24-tas Domo dvigubas dublis šį sezoną ir 21-as pakilus nuo atsarginių suolelio.

Daugiausiai Domanto dėka užtikrintai laimėję kovą dėl atšokusių kamuolių (41 prieš 32) svečiai trečiame kėlinyje buvo atitrūkę 17 taškų skirtumu – 70:53, tačiau vėliau viską turėjo pradėti beveik iš pradžių, nes po Bradley Bealo tritaškio su pražanga likus žaisti 6 mi. komandas teskyrė vienas metimas – 99:97. Per likusį laiką net 11 taškų sumetė Darrenas Collinsonas, 4-is pridėjo D. Sabonis ir „Pacers“ atsilaikė.

„Wizards“: Bradley Bealas 35 (12/22 metimai iš žaidimo, 8/8 baudos), Thomasas Bryantas 23 (9/11 metimai iš žaidimo, 12 atk. kam.), Tomašas Satoransky ir Jabari Parkeris po 12 taškų.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 22 (8/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 3/3 baudos), Bojanas Bogdanovičius 18, Darrenas Collisonas 15, Wesley Matthewsas 14, Domantas Sabonis 13 taškų (12 atk. kam.).

Pirmadienį „Pacers“ ir D. Sabonio laukia išvyka į Mičiganą, kur teks grumtis su taip pat į NBA atkrintamąsias taikančiu Detroito „Pistons“ (28/30) klubu bei galinga jo priekine linija – Blake'u Griffinu ir Andre Drummondu.