Pirmame kėlinyje įsibėgėjusius svečius Dalaso komanda sustabdė ir įvėlė į kovą taškas į tašką. Prieš didžiąją pertrauką komentatoriai turėjo apie ką pakalbėti, nes tolimo metimo nepataikęs L. Dončičius įsiutęs perplėšė savo marškinėlius.

Pergalę aikštės šeimininkai įtvirtino paskutiniame ketvirtyje, kai spurtavo 14:3.

Į aikštę „Mavericks“ rikiuotę po savaitės pertraukos grįžo įžaidėjas Dennisas Smithas. Dėl traumos ir kalbų apie mainus nežaidęs krepšininkas prie pergalės pridėjo 17 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kurių vienas – skirtas ore pakibusiam DeAndre Jordanui – buvo vienas gražiausių rungtynių epizodų.

Visus 8 tritaškius prametęs L. Dončičius per 37 min. pelnė 17 taškų (5/15 metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo po kamuolį.

21-ą sezoną NBA lygoje žaidžiantis Dirkas Nowitzkis per 10 min. pelnė 8 taškus, pataikydamas 2 iš 4 tritaškių.

Mavericks“: Harrisonas Barnesas 20, Luka Dončičius ir Dennisas Smithas po 17, Devinas Harrisas ir DeAndre Jordanas (16 atk.k.) po 13.

Clippers“: Patrickas Beverley 16 (9 atk.k.), Avery Bradley 15, Lou Williamsas 15, Montrezlas Harrellas 11.

Dar vienas įspūdingas rungtynes šį sezoną sužaidė Russellas Westbrookas. NBA žvaigždė pelnė 14-ą šį sezoną trigubą dublį ir kartu su Paulu George'u padėjo Oklahomos „Thunder“ (29-18) namie 123:114 (25:25, 37:30, 31:32, 30:27) įveikti Portlando „Trail Blazers“ (29-20) krepšininkus.

Thunder“: Paulas George'as 36, Russellas Westbrookas 29 (10 atk.k., 14 rez.p.), Stevenas Adamsas ir Terrance'as Fergusonas po 14.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 34, CJ McCollumas 31, Jusufas Nurkičius 22 (15 atk.k.).

Be traumuoto Jono Valančiūno žaidusi Toronto „Raptors“ (36-13) komanda antradienį namie 120:115 (29:34, 31:22, 28:22, 32:27) nugalėjo Sakramento „Kings“ (24-24) krepšininkus.

Raptors“: Fredas VanVleetas (7 atk.k., 7 rez.p.) ir Kyle'as Lowry (9 rez.p.) po 19, PAscalis Siakamas 18, CJ Milesas ir Serge Ibaka (10 tk.k.) po 15.

Kings“: Marvinas Bagley III 22 (11 atk.k.), Bogdanas Bogdanovičius 16 (8 atk.k., 9 rez.p.), Buddy Hieldas 15.

Ketvirtose NBA rungtynėse antradienį Finikso „Suns“ (11-38) savo aikštėje triuškinamai 91:118 (27:32, 22:32, 22:29, 20:25) pralaimėjo Minesotos „Timberwolves“ (23-24) komandai.

„Suns“: Joshas Jacksonas 27 (10 atk.k.), Devinas Bookeris 14, Draganas Benderis ir Kelly Oubre Jr. po 13.

Timberwolves“: Karl-Anthony Townsas 25 (18 atk.k.), Joshas okogie 21, Andrew Wigginsas 17.