Rungtynių herojumi tapo „Rockets“ superžvaigždė Jamesas Hardenas, pataikęs tolimą tritaškį per dviejų varžovų rankas priešpaskutinę pratęsimo sekundę.

Permainingose rungtynėse beveik visą laiką atsilikę „Rockets“ krepšininkai turėjo galimybę išplėšti pergalę ir paskutinę ketvirtojo kėlinio akimirką, tačiau neseniai tritaškiu rezultatą išlyginęs (119:119) J. Hardenas tąsyk nepataikė.

Prasidėjus pratęsimui svečius pirmą kartą nuo rezultato 5:4 į priekį dvitaškiu išvedė Austinas Riversas – 121:119.

Po šio epizodo mačo svarstyklės į skirtingas puses krypo beveik po kiekvienos atakos, tačiau lemiamas žodis ir vėl priklausė J. Hardenui, nupjovusiam visas Kevino Duranto, Stepheno Curry ir Klay Thompsono pastangas išlaikyti „karius“ priekyje.

Nors po „barzdos“ tritaškio „Warriors“ dar turėjo 1 sek. atsakomajai atakai, K. Duranto tolimas metimas nebuvo tikslus.

Pažymėtina, kad dar prieš pergalingą savo metimą J. Hardenas visiškai teisėtai apeliavo į keistą arbitrų sprendimą nefiksuoti taisyklių pažeidimo prie savo krepšio, kai K. Durantas griūdamas neva „ištraukė“ kamuolį iš užribio, o netrukus tos pačios atakos metu taškus pelnė S. Curry.

Pakartojimo metu akivaizdžiai matyti, kad „Warriors“ puolėjas kamuolį komandos draugams perduoda koja liesdamas aikštės grindis už galinės linijos. Visgi arbitrai nieko neleistino čia neįžvelgė.

„Rockets“ į savo sąskaitą įsirašė 6-ąją pergalę iš eilės ir 11-ąją per paskutines 12 rungtynių.

Didvyriu varžovų žemėje tapęs J. Hardenas iš viso pelnė 44 taškus, pataikydamas 10 iš 23 savo mestų tritaškių, 3 iš 9 dvitaškių ir 8 iš 9 baudų.

Taip pat gynėjas atkovojo 10 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų, į savo sąskaitą įsirašydamas trigubą dublį.

Apskritai tai buvo jau penktos iš eilės rungtynės, kai J. Hardenas aikštę palieka pelnydamas 40 ir daugiau taškų.

Iš viso svečiai pataikė 21 iš 54 mestų tritaškių.

„Warriors“ gretose rezultatyviausias buvo S. Curry su 35 taškais.

„Rockets“ (22/15) po šios pergalės Vakarų konferencijoje kyla į 4-ąją poziciją. „Warriors“ (25/14) yra 3-oje turnyro lentelės vietoje.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44, Clintas Capela 29 (21 atk. kam.), Austinas Riversas 18, Danuelis House'as 17, Geraldas Greenas 16 taškų.

„Warriors“: Stephenas Curry 35 (5/15 trit.), Kevinas Durantas 26, Klay Thompsonas 26, Kevonas Looney 12, Draymondas Greenas 9 (11 atk. kam., 8 rez. perd.) taškai.

Kitose rungtynėse Denverio „Nuggets“ (25/11) išvykoje 117:113 (30:30, 23:36, 31:18, 33:29) nugalėjo Sakramento „Kings“ (19/19) krepšininkus.

36 taškus nugalėtojams pelnė Jamalas Murray, 26 – Nikola Jokičius, taip pat atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems 29 taškus surinko Buddy Hieldas, 17 – Nemanja Bjelica.