Konferencijų lyderių dvikovoje ne pilna sudėtimi rėmėsi ir arenos šeimininkai „Warriors“. Ouklando klubas vis dar laukia šiuo metu su G-Lygos „Santa Cruz Warriors“ ekipa besitreniruojančio DeMarcuso Cousinso debiuto, o Andre Iguodala negalėjo komandai padėti dėl klubo skausmo.

„Raptors“ įspūdingą spurtą surengė jau pirmajame kėlinyje. Atkarpą rezultatu 18:2 laimėję svečiai atitrūko trylikos taškų skirtumu ir visų likusių rungtynių metu neleido čempionams persverti rezultato savo naudai.

Per pastarąsias trejas rungtynes net 56 tritaškius pataikę „Warriors“ šiuo pasiekimu užfiksavo naują klubo rekordą, tačiau šiąnakt Toronto ekipa absoliučiai neutralizavo pavojingiausius varžovų snaiperius. Kevinas Durantas, Stephenas Curry ir Klay Thompsonas kartu pataikė vos 4 iš 17 tritaškių.

Skaudžia netektimi Kanados klubui tapo Jono Valančiūno patirta trauma. Nugara į krepšį žaidusiam JV per plaštaką vožė Draymondas Greenas. Po šio kontakto Lietuvos rinktinės aukštaūgis susmuko ant parketo iš žvėriško skausmo.

Preliminariais duomenimis, Greeno smūgis išnarino uteniškio kairės rankos nykštį. Iki šios akimirkos vienas geriausių karjeros rungtynių prieš „Warriors“ žaidęs Valančiūnas per 8 aikštėje praleistas minutes surinko 6 taškus (3/4 met.) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Warriors“ ekipą sužaisti nerezultatyviausią šio sezono pirmąją rungtynių pusę privertę „Raptors“ nutraukė daugiau nei dešimtmetį trukusį prakeiksmą. Pastarąją pergalę Ouklande kanadiečiai buvo iškovoję dar 2004-ais metais.

Triumfas varžovų arenoje pratęsė įspūdingą Toronto komandos seriją. Šiame sezone „Raptors“ laimėjo visas septynerias išvykoje žaistas rungtynes prieš Vakarų konferencijos klubus. Po kanadiečių kojomis jau krito „Warriors“, „Clippers“, „Grizzlies“, „Kings“, „Jazz“, „Lakers“ ir „Suns“ ekipos.

„Warriors“: Kevinas Durantas 30 (13/22 met., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kl.), Klay Thompsonas 14 (7/17 met., 0/5 trit.), Quinnas Cookas 13, Stephenas Curry 10 taškų (3/12 met., 2/8 trit.).

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 23 (9/18 met., 5 atk. kam., 12 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 20 (12 atk. kam.), Danny Greenas 15, Pascalis Siakamas 13, Fredas VanVleetas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes „Raptors“ ankstyvą šeštadienio rytą Lietuvos laiku žais Portlande, kur jų laukia akistata su vietos „Trail Blazers“ ekipa.