Nate'o McMillano auklėtiniai namie 97:89 (25:24, 22:32, 26:16, 24:17) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (3-13) krepšininkus.

D. Sabonis per 28 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvitaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis dar ir perėmė 3 kamuolius bei blokavo varžovo metimą. Jis kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Pacers“ dar atsilikinėjo 47:61, tačiau po spurto 24:6 išsiveržė į priekį 71:67.

Lemiamame ketvirtyje Indianapolio klubas nesustojo ir toliau bėgo į priekį. Likus žaisti 3 minutes šeimininkai jau pirmavo 94:81, o tai leido užsitikrinti pergalę.

Šiame susitikime tik 5 minutes ant parketo praleido kelį susižeidęs „Pacers“ lyderis Victoras Oladipo. Gynėjas spėjo pelnyti 2 taškus ir atkovoti 2 kamuolius.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 22, Darrenas Collisonas ir Aaronas Holiday po 12, Thaddeusas Youngas 11.

„Hawks“: Jeremy Linas 16, Kentas Bazemore'as 13, Dewayne'as Dedmonas 12.