Visų rungtynių metu kelių taškų skirtumu pirmavę svečiai ryškiausią atotrūkį susikrovė artėjant trečio kėlinio pabaigai. Daugiausiai Jrue Holiday ir Anthony Daviso pastangomis „Pelicans“ nuo vos 36 procentų taiklumu iš žaidimo atakavusių varžovų atsiplėšė net 88:75.

Ketvirtą kėlinį su vienuolikos taškų deficitu pradėję „Raptors“ ėmėsi žaibiškai mažinti savo atsilikimą. Fredo VanVleeto perimtas kamuolys atnešė O. G. Anunoby du baudų metimus, o po dar vienos išprovokuotos klaidos Jonas Valančiūnas gražiai suklaidino varžovą ties trijų taškų linija ir įsirašė rezultatyvų perdavimą atmesdamas kamuolį iš toli pataikiusiam VanVleetui.

Nors šeimininkai priartėjo prie varžovų šešių taškų skirtumu, paversti šios trumpos atkarpos sėkmingu spurtu nepavyko. Ketvirtame kėlinyje fantastiškai rungtyniavęs Holiday tolimais metimais atstatė dviženklę „Pelicans“ persvarą, o bejėgiškai atrodžiusių „Raptors“ vyriausiasis treneris Nickas Nurse‘as paskutines susitikimo minutes patikėjo rezerviniams komandos krepšininkams.

Vos 15 minučių aikštėje praleidęs Valančiūnas šiąnakt surinko tik 2 taškus (0/3 met., 0/1 trit., 2/2 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, vieną bloką bei po dvi klaidas ir asmenines pražangas.

Nesėkmingas pasirodymas nutraukė įspūdingą lietuvio seriją. Iki šios nakties dvikovos JV dviženklį pelnytų taškų skaičių rinko vienuolikoje susitikimų iš eilės.

Ryškiausią pranašumą svečiai iš Luizianos valstijos susikrovė starto penketo gynėjų tarpusavio akistatoje. Kyle‘as Lowry ir Danny Greenas kartu pataikė tik 2 metimus iš 13 bei pelnė vos 7 taškus, kai kitoje barikadų pusėje dominavę Holiday ir E‘Twaunas Moore‘as pasižymėjo net 59 taškais (25 iš 37 metimų).

Solidžiu indėliu prie pergalės prisidėjo ir vienas iš pagrindinių šio sezono naudingiausio lygos krepšininko rinkimų favoritų Anthony Davisas. Grėsmingasis „Pelicans“ aukštaūgis penktą kartą savo karjeroje pasižymėjo bent 25 taškais ir 20 atkovotų kamuolių.

126 praleisti taškai tapo blogiausiu šio sezono „Raptors“ gynybos rezultatu. Kanados klubas varžovus iš Naujojo Orleano sausais reguliariojo sezono rezultatais 2:0 iki šios nakties dvikovos buvo palaužęs trejus metus iš eilės.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 22 (3 blk.), Kawhi Leonardas 20 (7/20 met.), Serge‘as Ibaka 19 (14 atk. kam.), O. G. Anunoby 17 (3 per. kam.), Fredas VanVleetas ir Delonas Wrightas po 10 taškų.

„Pelicans“: E‘Twaunas Moore‘as 30 (13/18 met.), Jrue Holiday 29 (12/19 met., 14 rez. perd.), Anthony Davisas 25 (20 atk. kam., 6 rez. perd.), Julius Randle‘as 17 taškų (12 atk. kam.).

Reabilituotis po nesėkmės „Raptors“ bandys naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Lietuvos laiku. Emocionaliame susitikime Toronto krepšininkų laukia namuose vyksianti akistata su buvusio komandos trenerio Dwane‘o Casey vadovaujamu Detroito „Pistons“ klubu.