Pirmą pralaimėjimą savo aikštėje šį sezoną patyręs „Warriors“ itin bejėgiškai atrodė trečiame kėlinyje (41:28) kai skirtumas tarp komandų išaugo net iki 26 taškų (77:103), o traumą patyręs S. Curry išėjo į drabužinę ir į aikštė negrįžo. Veikiausiai jis prisidės prie kitų dviejų čempionų traumuotų žaidėjų Draymondo Greeno ir Shauno Livingstono.

S. Curry pelnė tik 10 taškų. Dukart NBA MVP jau antrose rungtynėse iš eilės renka mažiau nei 20 taškų. Prieš tai įžaidėjas pelnydavo mažiausiai po 23 taškus, įskaitant ir penkis mačus po 30 taškų ir vieną fantastišką pasirodymą su 51 tašku per 3 kėlinius.

Rezultatyviausi aikštės šeimininkų ekipoje buvo Klay Thompsonas su 24 taškais ir Kevinas Durantas su 17. Nugalėtojams 26 taškus pelnė Ericas Bledsoe, 24 taškus – Giannis Antetokounmpo. Nesulaikomas graikas dar atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Oracle“ arenoje „Bucks“ laimėjo antrą kartą iš eilės – kovo 29 dieną triumfavo 116:107.

Šįkart Milvokio krepšininkai nutraukė 8 iš eilės „Warriors“ pergalių seriją. „Bucks“ geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (46:38), o baudos aikštelėje buvo nesustabdomi – pelnė 84 taškus, kai šeimininkai iš baudos aikštelės surinko vos 34 taškus.

Nepaisant antro pralaimėjimo „Warriors“ fiksuoja antrą geriausią sezono startą klubo istorijoje (10-2). Geriau buvo tik 2015-2016 metų sezoną, kai komanda startavo 24-0.

Įdomu, kad dvi geriausios NBA komandos pagal tritaškių pataikymą („Bucks“ – pirma, „Warriors“ – antra) savo pavojingiausiu ginklu dvikovoje nesinaudojo. Milvokio komanda pataikė vos 9 iš 35 (25 proc.) tritaškius, o „Warriors“ – 10 iš 28 (35 proc.).

Sunkią pergalę vargais negalais išstenėjo kol kas savo tikrojo žaidimo šį sezoną neatrandantys Bostono „Celtics“ (7/4) krepšininkai. Jie svečiuose tik po pratęsimo 116:109 (13:32, 22:23, 30:25, 35:20; 16:9) įveikė vieną lygos autsaiderių Finikso „Suns“ (2/9) ekipą.

Svečiai iš Masačusetso valstijos sostinės mačą pradėjo prisnūdę ir trečio kėlinio pradžioje atsiliko net 22 taškų skirtumu – 35:57. Visgi vienas po kito taiklūs Kyrie Irvingo metimai pažadino „Keltus“ ir jie sumažino savo atsilikimą iki vienženklio.

Nors iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės „Suns“ dar tebepirmavo gana užtikrintai (97:89), jie sugebėjo tą persvarą išbarstyti ir tritaškį likus 1 sek. smeigęs Marcusas Morrisas išplėšė pratęsimą – 100:100.

Jame „Celtics“ jau nebejuokavo ir laimėjo 116:109 bei nutraukė dviejų iš eilės nesėkmių seriją.

Nugalėtojams net 39 taškus surinko K. Irvingas (7/15 dvitaškiai, 6/13 tritaškiai, 7/7 baudos), o po 17 taškų pridėjo Jaylenas Brownas ir Marcusas Morrisas.

„Suns“ ekipoje, kuri šiemet veikiausiai kovos tik dėl kuo prastesnių rezultatų ir tuo pačiu aukštesnio šaukimo būsimoje NBA naujokų biržoje, 38 taškais ir 9 rezultatyviais perdavimais pasižymėjo Devinas Bookeris (11/17 dvitaškiai, 4/13 tritaškiai, 4/5 baudos), 29 – T. J. Warrenas.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

Oklahomos „Thunder“ (7-4) – Hjustono „Rockets“ (4-6) 98:80 (29:19, 30:26, 21:15, 18:20)

Thunder“: Paulas George'as 20 (11 atk.k., 6 rez.p., 6 per.k), Stevenas Adamsas 19 (10 atk.k.), Terrance'as Fergusonas ir Dennisas Schroderis po 14, Jerami Grantas 11.

Rockets“: Jamesas Hardenas 19 (8 atk.k.), Clintas Capela 17, PJ Tuckeris 13, Chrisas Paulas 10.

Finikso „Suns“ (2-9) – Bostono „Celtics“ (7-4) 109:116 (32:13, 23:22, 25:30, 20:35, 9:16)

Suns“: Devinas Bookeris 38 (9 rez.p.), T.J. Warrenas 29, Deandre Aytonas 14 (10 atk.k.), Trevoras Ariza 11 (9 atk.k., 6 rez.p.).

Celtics“: Kyrie Irvingas 39, Marcusas Morrisas 17, Terry Rozier 10.

Portlando „Trail Blazers“ (9-3) – Los Andželo „Clippers“ (6-5) 116:105

Blazers“: Damianas Lillardas 25, CJ McCollumas 23, Jusufas Nurkičius 16 (9 atk.k.), Al-Farouqas Aminu 11, Zachas Collinsas 10 (9 atk.k.).

Clippers“: Lou Williamsas ir Danilo Gallinari po 20, Shai Gigeous-Alexanderis ir Montrezlas Harrellas po 19, Tobias Harrizas 15 (11 atk.k.).

„Golden State Warriors“ (10-2) – Milvokio „Bucks“ (9-2) 111:134 (29:32, 22:32, 28:41, 32:29)

Warriors“: Klay Thompsonas 24, Kevinas Durantas 17 (9 rez.p.), Quinnas Cookas 15, Damianas Jonesas 12, Stephenas Curry 10.

Bucks“: Ericas Bledsoe 26, Giannis Antetokounmpo 24 (9 atk.k.), Malcolmas Brogdonas 20, Khrisas Middletonas 17, Patas Connaughtonas 15.