Sausakimšai užpildytoje „Banker‘s Life Fieldhouse“ arenoje galingai startavę šeimininkai pelnė pirmuosius susitikimo taškus, po kurių nebesižvalgė atgal. Svečiai iš Memfio viso susitikimo metu taip ir nesugebėjo persverti rezultato savo naudai.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas savo pasirodymą pradėjo rungtyniaudamas greta Myleso Turnerio, tačiau amerikietis vos po kelių akimirkų gavo antrąją asmeninę pražangą ir buvo priverstas palikti aikštę. Į vidurio puolėjo poziciją pasislinkęs lietuvis netruko prisidėti prie komandos puolimo. Pirmuosius savo sezono taškus Sabonis pelnė gražiu galingu dėjimu kaire ranka po puikiai išpildyto derinio du-prieš-du su Victoru Oladipo.

Šeimininkų pranašumas vidurio puolėjo pozicijoje išryškėjo jau pirmame kėlinyje. Penkis kamuolis atkovojusio Turnerio ir keturis sugriebusio Sabonio vedami „Pacers“ kovą po lentomis per pirmąsias dvylika minučių laimėjo tiesiog nepadoriu skirtumu – 17:4.

Užtikrintai aikštėje atrodęs Domas visą antrąjį ketvirtį aikštėje praleido be keitimų, o „Pacers“ tuo metu vis labiau didino savo persvarą. Didžiausią atotrūkį šeimininkai įgavo po dviejų taiklių Bojano Bogdanovičiaus baudų metimų, po kurių Memfio komanda nuo varžovų atsiliko net 27:52.

Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje „Grizzlies“ į priekį truktelėjo šią vasarą prie komandos prisijungęs Garrettas Temple‘as, pataikęs du tritaškius iš eilės. Visgi ir po sėkmingos svečių atkarpos į ilgąją pertrauką Indianapolio krepšininkai išsinešė septyniolikos taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje apie save priminė Memfio ekipos veteranas Marcas Gasolis. Iki ilgosios pertraukos nė vieno taško nepelnęs aukštaūgis šiame ketvirtyje jų surinko net 13, tačiau svečiai nesugebėjo sumažinti „Pacers“ persvaros iki mažiau, nei keturiolikos taškų.

Nepaisant Gasolio pastangų, ryškiausiu šių rungtynių aukštaūgiu neabejotinai tapo Sabonis, reguliarųjį sezoną atidaręs itin galingu dvigubu dubliu. Viso 29 minutes aikštėje praleidęs lietuvis per jas surinko 14 taškų (7/11 met., 0/2 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus bei po tris klaidas ir asmenines pražangas.

Išskirtinis pasiekimas leido Saboniui tapti tik ketvirtuoju bent 14 taškų ir 15 atkovotų kamuolių per rungtynes nuo 1983-84 metų surinkusiu „Pacers“ atsarginiu žaidėju. Iki lietuvio tą padaryti pavyko tik Detlefui Schrempfui, Luisui Scola ir Alui Harringtonui.

Domanto vedama Indianos ekipa kovą dėl atšokusių kamuolių prieš varžovus laimėjo net 57:28. Praėjusiame sezone didžiausią pranašumą prieš oponentus šioje statistikos kategorijoje „Pacers“ užfiksavo dvikovoje su Atlantos „Hawks“, kai varžovus pranoko 17 kamuolių skirtumu.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 19 (7/9 met.), Victoras Oladipo 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis (15 atk. kam.) ir Tyreke‘as Evansas po 14, Dougas McDermottas 12, Cory Josephas 11, Thaddeusas Youngas 10 taškų.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 13 (2/11 met.), Garrettas Temple‘as 12, Mike‘as Conley 11, Jarenas Jacksonas 10 taškų.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ žais naktį iš penktadienio į šeštadienį. Nate‘o McMillano auklėtinių laukia intriguojanti dvikova išvykoje su Milvokio „Bucks“ klubu.