Prieš rungtynes šeimininkai iškilmingos ceremonijos metu atsiėmė šių metų birželį iškovotus NBA čempionų žiedus. Nors tokios aplinkybės galėjo pakenkti komandos susikaupimui, vaizdas aikštėje parodė ką kito – galingai startavę „Warriors“ pataikė 6 iš 7 pirmųjų savo metimų ir susikrovė ankstyvą pranašumą.

Pirmosios rungtynių pusės metu savojo žaidimo niekaip negalėjo rasti šią vasarą ilgalaikę sutartį su Oklahomos klubu sudaręs Paulas George‘as. Buvęs Indianos „Pacers“ lyderis iki ilgosios pertraukos pataikė tik 1 iš 8 metimų bei sukrapštė vos 6 taškus.

Visgi „Thunder“ sirgaliai galiausiai sulaukė George‘o prabudimo. Fantastiška serija trečiąjį ketvirtį pradėjęs krašto puolėjas vien jame surinko 15 taškų bei tapo svarbiausiu svečių komandos spurto varikliu.

Vedami įsibėgėjusio George‘o Oklahomos krepšininkai antrą rungtynių pusę pradėjo atkarpa 22:9, leidusia jiems pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržti į priekį. Nuo šios akimirkos iki pat rungtynių pabaigos rezultatas išliko apylygiu, o pirmaujančios komandos statusas priklausė tai vienai, tai kitai ekipai.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes komandas skyrė tik trys taškai, tačiau tuomet savo buvusią komandą paskandino Kevinas Durantas. Vienas iš „Warriors“ lyderių pataikė itin sudėtingą metimą su Steveno Adamso pražanga ir padėjo šeimininkams atitrūkti saugiu atstumu.

Čempionai šventė pergalę nepaisant prasto pataikymo iš trijų taškų zonos ir gausybės prarastų kamuolių. Steve‘o Kerro auklėtiniai antroje rungtynių pusėje realizavo tik 2 iš 14 tolimų metimų, o visų rungtynių metu suklydo net 20 kartų.

Rezultatyviausias savo NBA karjeros rungtynes sužaidė „Warriors“ vidurio puolėjas Damianas Jonesas. Trečiąjį sezoną lygoje pradedantis aukštaūgis pirmą kartą gavo galimybę pasirodyti komandos starto penkete ir atpirko trenerio pasitikėjimą itin efektyviu žaidimu.

Šeimininkai jau pirmoje rungtynių dalyje neteko vieno svarbiausių savo atsarginių krepšininkų Andre Iguodalos. Patyręs žaidėjas pajuto blauzdos raumens skausmus ir po ilgosios pertraukos aikštėje nebepasirodė.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (11/20 met., 5/9 trit., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Kevinas Durantas 27 (9/21 met., 0/5 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Klay Thompsonas 14 (5/20 met.), Damianas Jonesas 12 (6/7 met., 3 blk.), Kevonas Looney 10 taškų (10 atk. kam.).

„Thunder“: Paulas George‘as 27 (9/23 met., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Dennisas Schroderis 21 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Stevenas Adamsas 17 taškų (11 atk. kam.).

Artimiausias rungtynes „Warriors“ žais ankstyvą šeštadienio rytą, kai Jutoje susitiks su vietos „Jazz“ klubu. Oklahomos ekipa tuo pačiu metu Los Andžele susigrums su „Clippers“ krepšininkais.