Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 115:86 (22:39, 29:22, 33:16, 31:9) sutriuškino Hjustono „Rockets“ krepšininkus, kuriems svarbiame mače negalėjo padėti traumą patyręs vienas lyderių Chrisas Paulas.

Klay Thompsonas pataikė net devynis tritaškius ir surinko 35 taškus, o „Rockets“ užstrigo geležinėje „Warriors“ gynyboje. Dabartiniai NBA čempionai varžovams per antrąją susitikimo dalį leido įmesti vos 25 taškus.

Hjustono ekipa pirmajame kėlinyje pabėgo 39:22, tačiau „Warriors“ antrajame ketvirtyje prisivijo, o po didžiosios pertraukos galutinai perlaužė rungtynių eigą. Atkarpą antroje mačo dalyje iki klubams pakeičiant pagrindinius žaidėjus „Warriors“ laimėjo 55:20.

„Ko gero esu tam gimęs. Jaučiuosi labai gerai“, – po įspūdingo pasirodymo sakė K. Thompsonas, sužaidęs geriausias šių metų atkrintamųjų varžybų rungtynes ir užfiksavęs antrą geriausią pataikytų tritaškių rezultatą atkrintamųjų istorijoje.

Būtent K. Thompsono tritaškiai leido Oklando komandai trečiąjį kėlinį pradėti spurtu 11-0 bei pirmą kartą išsiveržti į priekį 62:61. Snaiperiui sėkmingai talkino ir Kevinas Durantas, Stephenas Curry bei universaliai rungtyniavęs Draymondas Greenas.

„Niekas nesikeičia. Mes žinome, ką mums reikia padaryti. Vis dar pasitikime savo jėgomis. Mums tiesiog reikia laimėti dar vienas rungtynes“, – po nesėkmės sakė „Rockets“ žvaigždė Jamesas Hardenas, pelnęs 32 taškus.

Lemiamos septintosios serijos rungtynės Hjustone bus žaidžiamos naktį iš pirmadienio į antradienį 4 val. Lietuvos laiku.

„Warriors“: Klay Thompsonas 35 (9/14 trit.), Stephenas Curry 29, Kevinas Durantas 23, Shaunas Livingstonas 6, Draymonas Greenas 4 (10 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam., 5 blk.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32, Ericas Gordonas 19, Trevoras Ariza 14, Geraldas Greenas 11, P.J. Tuckeris 6 (8 atk. kam.), Clintas Capela (15 atk. kam.) ir Joe Johnsonas po 2.