Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovos rezultatas po šios nakties vienodas tiek „Thunder“ ir „Jazz“, tiek „Cavaliers“ ir „Pacers“ serijoje – 1:1.

Pagrindiniu pergalės kalviu Oklahomoje tapo NBA dėjimų konkurse šių metų vasarį triumfavęs Jutos ekipos naujokas Donovanas Mitchellas. Nors prieš susitikimą buvo abejojama šio krepšininko sveikatos būkle ir galimu dalyvavimu rungtynėse, 21-erių metų gynėjas ne tik žengė į aikštę, bet ir tapo rezultatyviausiu dvikovos žaidėju.

Beveik be keitimų rungtyniavęs Mitchellas viso sužaidė 43 minutes, per kurias sugebėjo pelnyti 28 taškus. Rezultatyvumo proveržiui nesutrukdė ir itin tragiškas gynėjo pataikymas iš toli – septynis tritaškius išmetęs jaunasis Jutos lyderis nepataikė nė vieno tolimo metimo.

Visgi būtent šio krepšininko žaidimas tapo tiek gražiausių, tiek svarbiausių rungtynių metimų šaltiniu. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes Mitchellas fantastiška verpste įveikė vienu geriausių gynėjų lygoje tituluojamo Paulo George'o pasipriešinimą ir padidino „Jazz“ persvarą iki šešių taškų.

Nors šeimininkai turėjo galimybių atstatyti lygybę, jas iššvaistė tolimą metimą prametęs Jerami Grantas ir net du tritaškius pro šalį paleidęs Carmelo Anthony.

Anthony, George'o ir Russello Westbrooko trijulė šiame mače ir vėl nespindėjo taiklumu. Žvaigždžių trejetas kartu pataikė vos 19 iš 58 metimų. Likusi komanda realizavo daugiau nei pusę savo galimybių – 17 iš 32 metimų iš žaidimo.

Minėtoji George'o gynyba iš žaidimo absoliučiai eliminavo vieną pagrindinių „Jazz“ žaidimo kūrėjų Joe Inglesą, surinkusį tik 3 taškus ir 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau likę svečių komandos starto penketo nariai sugebėjo išplėšti svarbią pergalę, atėmusią iš „Thunder“ namų aikštės pranašumą.

Įsimintinu pasirodymu pasigirti negalėjo ir kitas Jutos klubo australas Dante Exumas, tačiau įžaidėjas pasižymėjo vienu išskirtiniu epizodu. Vienintelį dvitaškį pataikęs gynėjas tą padarė su pirmo kėlinio sirena, o nusileisdamas po prasiveržimo ant parketo parbloškė vieną iš mačo teisėjų.

Oklahomos ekipoje rungtyniaujantis kaimyninės Naujosios Zelandijos atstovas Stevenas Adamsas smarkiai pralaimėjo tiesioginę dvikovą prancūzui Rudy Gobertui ir susitikimą baigė išnaudojęs asmeninių pražangų limitą.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 19 (7/19 met., 2/3 trit., 9 atk. kam., 13 rez. perd.), Paulas George'as 18 (6/21 met., 4/12 trit., 10 atk. kam.), Carmelo Anthony 17 (6/18 met., 2/9 trit.), Jerami Grantas 13, Corey Breweris 11 taškų.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 28 (10/25 met., 0/7 trit., 8/9 baud., 6 atk. kam.), Ricky Rubio 22 (5/8 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Derrickas Favorsas 20 (16 atk. kam.), Rudy Gobertas 13 (15 atk. kam., 3 blk.), Jonas Jerebko 10 taškų.

Trečiąsias serijos rungtynes „Jazz“ ir „Thunder“ Jutoje žais ankstyvą sekmadienio rytą, 5 val. Lietuvos laiku, o pusvalandžiu vėliau antradienį startuosiančią ketvirtąją komandų dvikovą tiesiogiai transliuos DELFI TV.