Pirmojoje dvikovoje puolime beviltiškai atrodę šeimininkai atliko du pokyčius savo starto penkete – šįkart ant suolo likusius Rodney Hoodą ir Jeffą Greeną pakeitė J. R. Smitho ir Kyle'o Korverio duetas, tačiau didžiausią įtaką neįtikėtinam „Cavs“ startui turėjo kiekvienas rungtynes nuo pirmų minučių pradedantis klubo lyderis.

Tik po dešimties žaidimo minučių pirmąjį metimą iš žaidimo pastarajame mače atlikęs LeBronas Jamesas antrosiose rungtynėse jautį griebė už ragų nuo pirmo pirmo prisilietimo prie kamuolio.

Neįtikėtinai startavęs Klivlando klubo simbolis pademonstravo aukščiausio lygio žaidimą, o per 72 sekundes dėl antrosios asmeninės pražangos savo lyderio Victoro Oladipo netekę „Pacers“ dar neįpusėjus kėliniui atsiliko 1:16. Visus šešiolika taškų „Cavaliers“ klubui surinko sužvėrėjęs Jamesas.

Kraujavimą kiek pristabdė svečių vidurio puolėjas Mylesas Turneris, pelnęs greitus 9 taškus ir leidęs Indianapolio krepšininkams sumažinti atsilikimą iki vienženklio skirtumo, tačiau šiuo pasiekimu Nate'o McMillano vadovaujama ekipa džiaugėsi neilgai.

Apsukų nemažinęs LeBronas vien pirmame kėlinyje pataikė 9 iš 12 metimų ir pelnė net 20 taškų, o po pirmųjų dvylikos minučių „Cavaliers“ pirmavo rezultatu 33:18.

Artėjant ketvirčio pabaigai aikštėje pasirodęs Domantas Sabonis antrame kėlinyje dukart laisvas gavo kamuolį prie tritaškio linijos, tačiau abu sykius sudvejojo prieš atlikdamas metimą. Abejonės akimirkos lėmė lietuvio statistikos eilutėje atsidūrusius du netaiklius tritaškius.

Pirmuosius taškus iš žaidimo Domas pelnė situacijoje, kurioje galvoti nebuvo kada – po užsitęsusio Cory Josepho slalomo su kamuoliu aukštaūgis gavo perdavimą iki atakai skirto laiko pabaigos likus mažiau nei sekundei. Ore kamuolį pagavęs Sabonis jį į krepšį švystelėjo dar iki nusileisdamas ant žemės.

Viso per 16 aikštėje praleistų minučių Domantas surinko 6 taškus (2/8 met., 0/2 trit., 2/2 baud.) ir 5 atkovotus kamuolius, o savo pasirodymą užbaigė ketvirto kėlinio pirmoje pusėje šiurkščiai sustabdydamas link krepšio besiveržusį Jamesą.

Po epizodo peržiūros lietuviui buvo skirta nesportinė pražanga, tapusi pirmąja tokio pobūdžio nuobauda Sabonio NBA karjeroje. Įdomu ir tai, jog po nesportinę pražangą prieš LeBroną yra gavę abu lygoje rungtyniaujantys mūsų tėvynainiai – Jonas Valančiūnas „Cavaliers“ lyderį itin grubiai ant parketo nubloškė prieš kiek daugiau nei trejus metus.

Kovingą charakterį pademonstravę „Pacers“ į aikštę grįžus Oladipo ėmėsi mažinti varžovų persvarą, tačiau 7 taškus antrame kėlinyje pelnęs gynėjas po tiek pat sužaistų minučių buvo nubaustas trečia asmenine pražanga ir baigė savo pasirodymą pirmoje rungtynių pusėje.

Tos pačios užduoties Visų žvaigždžių rungtynėse šiais metais debiutavęs Indianos komandos lyderis ėmėsi ir po ilgosios pertraukos, kai sėkmingai užbaigdamas atletiškus prasiveržimus po krepšiu nukirpo „Cavaliers“ atotrūkį iki penkių taškų.

Neužilgo dviženklį pranašumą atstatę šeimininkai jį išlaikė didžiąją antrosios rungtynių pusės dalį, bet ketvirtame kėlinyje „Pacers“ sugebėjo pakilti į paskutinįjį spurtą. Iki susitikimo pabaigos likus 51 sekundei tritaškį smeigęs Darrenas Collisonas nutildė „Quicken Loans“ areną sausakimšai užpildžiusius sirgalius – 92:95.

Apsiginti sugebėję svečiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau po minutės pertraukėlės itin sudėtingą tritaškį mesti ryžęsis Oladipo tą darė netiksliai, o baudų metimus realizavę Klivlando krepšininkai sugebėjo išsaugoti pergalingą pranašumą.

Šeštą kartą klubo istorijoje pirmąsias atkrintamųjų varžybų serijos rungtynes varžovų arenoje laimėję „Pacers“ visus šešis kartus antrosiose dvikovose patyrė pralaimėjimus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 46 (17/24 met., 2/5 trit., 10/13 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd.), Kevinas Love'as 15 (5/16 met., 8 atk. kam.), Kyle'as Korveris 12 taškų (4/8 trit.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 22 (9/18 met., 2/8 trit., 6 rez. perd., 6 kl.), Mylesas Turneris 18 (5 atk. kam.), Darrenas Collisonas 16 (7/11 met., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Lance'as Stephensonas 10 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės vyks Indianapolio mieste, „Banker's Life Fieldhouse“ arenoje. Susitikimo pradžia – naktį iš penktadienio į šeštadienį, 2 val. Lietuvos laiku.