Nesėkmė pratęsė tikrą Indianos klubo prakeiksmą Denverio „Pepsi Center“ arenoje. Pastarąjį kartą Kolorado valstijoje „Pacers“ pergalę iškovojo dar 2007-ų metų lapkritį, kai varžovus palaužė rezultatu 112:110. Šio susitikimo starto penkete žaidęs Linas Kleiza „Nuggets“ komandai pelnė 14 taškų.

Optimizmo Indianapolio ekipos sirgaliams atnešti turėjo sėkmingas Domanto Sabonio žaidimas. Per pirmąsias trejas po čiurnos traumos sužaistas rungtynes vidutiniškai vos po 5,7 taško rinkęs lietuvis šiąnakt surengė rezultatyviausią pasirodymą nuo vasario 28-osios dienos.

Nepaisant pražangų apriboto žaidimo laiko, vos 14 minučių aikštėje praleidęs Domas per jas spėjo pelnyti 14 taškų (5/10 met., 4/4 baud.), atkovoti 3 kamuolius bei įsirašyti po vieną rezultatyvų perdavimą, perimtą kamuolį ir klaidą.

Dar antro kėlinio pradžioje trečią pražangą užsidirbęs aukštaūgis didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį praleido ant suolo, tačiau po ilgosios pertraukos efektyviai įsiliejo į žaidimą ir padėjo svečiams atkurti intrigą.

Trečiąjį ketvirtį spurtu 11:0 pradėję „Nuggets“ atitrūko dviženkliu skirtumu, tačiau kovingumą pademonstravę Nate'o McMillano auklėtiniai sugebėjo prisivyti varžovus. Visgi persverti rezultato savo naudai „Pacers“ krepšininkams taip ir nepavyko, ir Denverio ekipa šventė trečią pergalę iš eilės.

Pralaimėjimas gerokai apsunkino Indianos klubo galimybes kovoti dėl trečiosios vietos galutinėje Rytų konferencijos turnyrinės lentelės rikiuotėje. Tokius šansus sumažino šiąnakt Klivlando „Cavaliers“ ir Filadelfijos „76ers“ iškovotos pergalės, padidinusios šių komandų atotrūkį nuo Sabonio atstovaujamos ekipos.

Nors šios rungtynės turėjo didelę kainą svečiams, dar didesnę svarbą jos įgavo „Nuggets“ žaidėjams. Devintoje Vakarų konferencijos pozicjioje žengiantys Kolorado atstovai dar nepalaidojo vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas, tačiau tam jie privalo laimėti visas likusias reguliariojo sezono dvikovas.

Šeimininkai Indianapolio komandą ženkliai pranoko kovoje dėl atšokusių kamuolių (49:35) ir rezultatyvių perdavimų kategorijoje (31:22). Prie to ženkliai prisidėjo dar vienas puikias rungtynes sužaidęs serbų talentas Nikola Jokičius, tapęs rezultatyviausiu susitikimo žaidėju bei sėkmingai kūręs progas komandos draugams.

Tris pastaruosius susitikimus laimėję „Nuggets“ tą padarė dramatišku keliu – visos pergalės pasiektos bendru 7 taškų skirtumu.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (11/17 met., 4/6 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Willas Bartonas 24 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulas Millsapas 14 (4 blk.), Jamalas Murray 10 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 15 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 14, Darrenas Collisonas 11 taškų.

Artimiausiose rungtynėse „Pacers“ laukia dar vienas rimtas iššūkis. Ketvirtadieno vakarą vietos laiku Indianapolyje svečiuosis lygos čempionai „Golden State Warriors“.