Antrame kėlinyje J. Valančiūnui sėdint ant atsarginių suolo „Nuggets“ susikrovė 8 taškų pranašumą, tačiau į aikštę grįžęs vidurio puolėjas per beveik 3 minutes pelnė 8 taškus ir padėjo išlyginti rezultatą.

Į duobę „Raptors“ įkrito ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai vėl atsiliko 8 taškais, tačiau tuomet aikštės šeimininkai į aikštę metė atsarginius žaidėjus, kurie su didele energija ėmėsi jiems patikėto darbo. Toronto komanda spurtavo 13:2 ir užsitikrino pergalę.

Įdomu, kad paskutiniame ketvirtyje iš starto penketo žaidėjų aikštėje buvo tik Kyle'as Lowry, neskaitant JV pasirodymo 5 sek. Įspūdingai sužaidė lietuvį pakeitęs austras Jacobas Poeltlas, pelnęs visus savo 12 ketvirtame kėlinyje.

„Raptors“ atsarginiai žaidėjai gerokai pranoko „Nuggets“ atsarginių suolą – 53:29.

„Aikštėje buvo intensyvumas ir atkrintamųjų varžybų atmosfera, – po pergalės kalbėjo „Raptors“ strategas Dwayne'as Casey. – Man patiko atsarginių žaidėjų nusiteikimas. Jų pasirodymas antrame kėlinyje leido man patikėti jiems ir paskutinį ketvirtį“.

Treneriui įspūdį padarė ir jo auklėtinių gynyba. „Raptors“ blokavo daugiausiai šį sezoną – 16 metimų. Po 4 metimus blokavę JV, Serge'as Ibaka ir K. Lowry pateko į NBA rekordų knygą – prieš tai trys starto penketo žaidėjai tiek metimų blokavo 2004 metais (Detroito „Pistons“ krepšininkai Tayshaunas Prince’as, Benas Wallace’as ir Rasheedas Wallace’as).

J. Valančiūnas per 22 min. pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 4 metimus, 2 kartus prasižengė.

Dėl vietos atkrintamosiose varžybose vis dar kovojančioje svečių ekipoje nesulaikomas buvo serbų talentas Nikola Jokičius, pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 16 kamuolių.

Rytų konferencijos lyderiai „Raptors“ krepšininkai šeštadienį vyks į Bostoną, kur žais su „Celtics“. Per ateinančias trejas rungtynes JV su kompanija du kart susitiks su Bostono komanda.

Raptors“: DeMaras DeRozanas, Fredas VanVleetas ir Jonas Valančiūnas po 15, Serge'as Ibaka 13, Jakobas Poeltlas ir Pascalis Siakamas po 12, Kyle'as Lowry 11.

Nuggets“: Nikola Jokičius 29 (16 atk.k.), Paulas Millsapas 20, Jamalas Murray 15, Trey Lylesas 13, Willas Bartonas 10.

Kitos rungtynės:

Vašingtono „Wizards“ (41-33) – San Antonijaus „Spurs“ (43-32) 116:106 (21:24, 38:21, 29:21, 28:40).

Wizards“: Markieffas Morrisas 15, Otto Porteris Jr. 14, Joddie Meeksas 13, Kelly Oubre Jr., Ramonas Sessionsas ir Marcinas Gortatas po 12.

Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 13, Brynas Forbesas 12, Patty Millsas 11, Pau Gasolis 10.

Majamio „Heat“ (40-35) – Klivlando „Cavaliers“ (44-30) 98:79 (29:18, 25:16, 21:25, 23:20).

Heat“: Kelly Olynykas 19, Joshas Richardsonas ir Jamesas Johnsonas po 15, Dwyane'as Wade'as 12, Goranas Dragičius 10.

Cavaliers“: LeBronas Jamesas 18, Rodney Hoodas 15, Jose Calderonas ir Jordanas Clarksonas po 11.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (43-32) – Portlando „Trail Blazers“ (46-28) 103:107 (24:20, 25:26, 26:25, 28:36).

Pelicans“: Anthony Davisas 36 (14 atk.k.), Jrue Holiday 21 (11 atk.k., 11 rez.p.), E'Twaunas Moore'as 11.

Blazers“: Damianas Lillardas 41 (9 atk.k., 6 rez.p.), Jusufas Nurkičius 21 (10 atk.k.), Evanas Turneris 14, Al-Farouqas Aminu 10 (10 atk.k.).