GSW namuose priėmė Los Andželo „Lakers“ ekipą, o šeimininkai buvo priversti verstis be savo trijų lyderių – traumą besigydančių Stepheno Curry, Draymondo Greeno ir Klay Thompsono. Pastarajam lūžo dešinysis nykštys, klubas pranešė, kad krepšininkui papildomi tyrimai bus atlikti kovo 22 d.

Nepaisant nuostolių, šeimininkai 117:106 pranoko Los Andželo „Lakers“ ekipą. GSW gretose Kevinas Durantas pelnė 26 taškus (10/19 metimų iš žaidimo, 5/5 baudos).

Tiesa, ir nuostolių turėjo ir „Lakers“ komanda – nežaidė Kyle'as Kuzma ir Brandonas Ingramas.

Ouklando „Golden State Warriors“ – Los Andželo „Lakers“ 117:106 (26:23, 29:32, 34:27, 28:24)

„Warriors“ (52/16): Kevinas Durantas 26, Nickas Youngas 18, Omri Casspi 15, Quinnas Cookas ir Shaunas Livingstonas po 13, Kevonas Looney 11, Zaza Pačulija 10 (12 atk. kam.).

„Lakers“ (31/37): Julius Randle'as 22 (10 atk. kam.), Brookas Lopezas ir Isaiah Thomasas po 20, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13, Tyleris Ennisas 12.

Bostono „Celtics“ – Vašingtono „Wizards“ 124:125 (37:23, 22:29, 21:29, 26:25, 9:9, 9:10)

Bostone „Celtics“ antrame kėlinyje pirmavo 49:29, tačiau Vašingtono „Wizards“ kantriai vijosi šeimininkus.

Trečio ketvirčio antroje pusėje priekyje jau buvo svečiai: po Tomo Satoransky dvitaškio sostinės ekipa pirmavo 77:76. Lemiamame ketvirtyje nežymiai keliais taškais pirmavo šeimininkai, tačiau pratęsimą išplėšė Jodie Meeksas, kuris likus 2 sek. pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą 106:106.

Pratęsimo metu jau gelbėjosi šeimininkai, likus 2 sek. Jaysono Tatumo dvitaškis su pražanga išlygino rezultatą –115:115. Jo baudos metimas galėjo išplėšti pergalę, tačiau prametė ir ekipos stojo žaisti dar vieną pratęsimą.

Antrojo pratęsimo metu po Markieffo Morriso tritaškio Vašingtono klubas atitrūko 122:117.

Terry Roziero tritaškis skirtumą apkarpė iki taško (124:125), tačiau per likusias 46 sek. šeimininkai neišsigelbėjo, o paskutinis Jaysono Tatumo metimas tikslo nepasiekė.

„Celtics“ gretose trūko traumuotų Kyrie Irvingo ir Alo Horfordo.

„Celtics“ (46/22): Marcusas Morrisas 31, Terry Rozieras 21, Jaysonas Tatumas 19.

„Wizards“ (39/30): Brandley Bealas 34, Markieffas Morrisas 20, Otto Porteris 18.

Orlando „Magic“ – Milvokio „Bucks“ 126:117 (36:20, 25:32, 30:28, 35:37)

„Magic“ (21/48): Jonathonas Simmonsas 35, D.J. Augustinas 32, Nikola Vucevičius 22.

„Bucks“ (36/32): Giannis Antetokounmpo 38, Khrisas Middletonas 22, Ericas Bledsoe 20.

Sakramento „Kings“ – Majamio „Heat“ 123:119 (24:31, 35:21, 32:27, 20:32, 12:8)

„Kings“ (22/47): Buddy Hieldas 24, Zachas Randolphas 22, Deaaronas Foxas 20.

„Heat“ (36/33): Goranas Dragičius 33, Wayne Ellingtonas 22, Jamesas Johnsonas 18.