Jeffo Hornaceko auklėtiniai svečiuose 117:115 (22:25, 27:30, 36:23, 32:37) palaužė Jutos „Jazz“ (18-27) krepšininkų pasipriešinimą.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmę svečiai pergalės pamatus padėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtuodami 10:3 bei likus žaisti 2 minutes įgydami dviženklę persvarą 113:103.

Vis dėlto „Jazz“ nepasidavė ir kovojo iki galo. Šeimininkai minutės atkarpą laimėjo 9:2 ir prisivijo 112:115.

Negana to, paskutiniosios mačo minutės metu Jutos klubas gavo net keturis šansus išlyginti rezultatą. Tačiau visi šie šansai apmaudžiai buvo iššvaistyti.

Tritaškį iš pradžių prametė Joe Johnsonas, o po Timo Hardaway netaiklių baudų metimų dar vieną tritaškį pro šalį sviedė Donovanas Mitchellas.

Visgi likus žaisti 23 sekundes „Jazz“ atkovojo kamuolį puolime, o dar kartą laimę iš toli pabandė J. Johnsonas. Veteranas vėl buvo netaiklus, bet kamuolys vėl atšoko šeimininkams.

Galiausiai, tritaškio nepataikė ir Joe Inglesas, o „Knicks“ sugebėjo atkovoti kamuolį. Prie baudų metimo linijos vėl stojęs T. Hardaway dovanų jau nebedalino ir pataikęs abu metimus (117:112) leido svečiams triumfuoti.

Nors „Jazz“ ir patyrė itin apmaudžią nesėkmę, ekipos fanai turėjo kuo džiaugtis. Ant parketo grįžo traumą išsigydęs Rudy Gobertas, per 30 minučių pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių.

Prancūzo nuvarginti dar nenorintis treneris Quinas Snyderis ketina kol kas riboti jo minutes aikštelėje bei galimai leisti jam nežaisti artėjančiame susitikime su Los Andželo „Clippers“.

„Jazz“: Rudy Gobertas 23 (14 atk. kam.), Rodney Hoodas 18, Donovanas Mitchellas ir Ricky Rubio po 17.

„Knicks“: Timas Hardaway 31, Kristapas Porzingis ir Courtney Lee po 18, Enesas Kanteris 12, Michaelas Beasley 10.

Tuo metu Memfyje įvyko senų bičiulių susitikimas. Į didžiausią Tenesio valstijos miestą sugrįžo Zachas Randolphas, Vince‘as Carteris ir treneris Dave‘as Joergeris.

Atimti pergalės iš savo buvusios komandos jiems nepavyko – Sakramento „Kings“ (13-32) svečiuose 88:106 (17:30, 23:10, 19:27, 29:39) neprilygo Memfio „Grizzlies“ (16-28).

Prieš rungtynes itin šiltai buvo pasitiktas aštuonerius metus Memfyje rungtyniavęs Z. Randolphas, kuriam atsistoję plojo „Grizzlies“ sirgaliai, o klubas arenos kube parodė jausmingą vaizdo įrašą.

„Tai buvo emocionalu. Sugrįžti čia yra nuostabus jausmas. Tai mano namai, aš myliu šiuos žmones ir myliu šį miestą“, – sakė 4 taškus ir 6 atkovotus kamuolius surinkęs 36-erių Z. Randolphas.

Geriau sekėsi kitam buvusiam „Grizzlies“ nariui V. Carteriui, kuris surinko 15 taškų pataikydamas 5 tritaškius. 40-metis tapo vyriausiu tiek tritaškių per mačą įmetusiu žaidėju NBA istorijoje.

Naujajai dviejų veteranų komandai Memfyje daugiau džiaugtis nebuvo kuo. Jau pirmajame kėlinyje varžovus į priekį paleidęs Sakramento klubas patyrė septintąją nesėkmę iš eilės.

Prie to labiausiai prisidėjo karjeros rungtynes sužaidęs ir 22 taškus pelnęs Dillonas Brooksas bei rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Benas McLemore‘as, įmetęs 21 tašką.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 22, Benas McLemore‘as 21, Tyreke Evansas 14, Andrew Harrisonas 12.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 16, Bogdanas Bogdanovičius ir Vince‘as Carteris (5/6 trit.) po 15, Buddy Hieldas 13.

Kiti rezultatai:

Denverio „Nuggets“ (23-23) – Fynikso „Suns“ (17-29) 100:108 (31:29, 19:31, 23:25, 27:23)

„Nuggets“: Jamalas Murray 30, Gary Harrisas 16,Trey Lylesas 15, Nikola Jokičius 14 (17 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 30, T.J. Warrenas 25, Isaiah Canaanas ir Joshas Jacksonas po 16.

Detroito „Pistons“ (22-22) – Vašingtono „Wizards“ (26-20) 112:122 (29:19, 17:27, 28:45, 38:31)

„Pistons“: Tobiasas Harrisas 17, Luke‘as Kennardas 16, Ishas Smithas ir Avery Bradley po 15, Andre Drummondas 14 (21 atk. kam.).

„Wizards“: Kelly Oubre ir Bradley Bealas po 26, Johnas Wallas (11 rez. perd.) ir Otto Porteris po 16, Markieffas Morrisas 13.

Bruklino „Nets“ (17-29) – Majamio „Heat“ (26-19) 101:95 (21:24, 22:29, 24:16, 34:26)

„Nets“: DeMarre Carrollas 26, Spenceris Dinwiddie 15, Caris LeVertas ir Joe Harrisas po 12.

„Heat“: Hassanas Whiteside‘as 22 (13 atk. kam.), Goranas Dragičius 17, Kelly Olynykas ir Joshas Richardsonas po 12.

Los Andželo „Lakers“ (16-29) – Indianos „Pacers“ (24-22) 99:86 (18:25, 29:14, 27:27, 25:20)

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 33, Julius Randle‘as 14, Kyle‘as Kuzma 13, Larry Nance‘as 10 (11 atk. kam.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 25, Domantas Sabonis 15 (14 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 11, Thaddeusas Youngas 10.

Toronto „Raptors“ (31-13) – San Antonijaus „Spurs“ (30-17) 86:83 (17:18, 27:19, 19:23, 23:23)

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 24, DeMaras DeRozanas 21, Jonas Valančiūnas 15 (11 atk. kam.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 17 (14 atk. kam.), Pau Gasolis 15 (9 atk. kam.), Patty Millsas 13.