Indianapolio ekipa išvykoje 86:99 (25:18, 14:29, 27:27, 20:25) nusileido Los Andželo „Lakers“ (16-29) krepšininkams.

Ant parketo 35 minutes praleidęs D. Sabonis pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 2 varžovų metimus.

Daugiausiai taškų (8) lietuvis surinko trečiajame kėlinyje, kurio metu jis smaginosi dėjimais. Ketvirčio viduryje įspūdingas puolėjo skrydis per Tylerį Ennisą sušvelnino „Pacers“ atsilikimą iki 56:58.

Netrukus D. Sabonis įdėjo ir su Josho Harto pražanga bei išlygino rezultatą 60:60. Dar vieną dėjimą aukštaūgis atliko ketvirtajame kėlinyje (76:80).

Vis dėlto susitikimo pabaiga Nate‘o McMillano auklėtiniams nesusiklostė. Nors ketvirtojo kėlinio viduryje „Lakers“ pirmavo tik 82:80, šeimininkai sugebėjo spurtuoti 15:2 bei atitrūkę 97:82 užsitikrinti pergalę.

Be traumuotų Lonzo Ballo, Brandono Ingramo ir Kentaviouso Caldwello-Pope'o žaidusią Kalifornijos komandą į priekį vedė atsarginis atakų organizatorius Jordanas Clarksonas, pelnęs 33 taškus.

Nugalėtojams šiame mače nesutrukdė ir tragiškas pataikymas nuo baudų metimo linijos. „Lakers“ pataikė tik 2 baudų metimus iš 14 (14 proc. taiklumas) ir taip užfiksavo NBA lygos antirekordą.

Luke'o Waltono auklėtiniai tapo pirmaisiais krepšininkais NBA lygoje nuo 1964 metų, laimėjusiais rungtynes metant baudų metimus žemesniu nei 20 proc. taiklumu.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 33, Julius Randle‘as 14, Kyle‘as Kuzma 13, Larry Nance‘as 10 (11 atk. kam.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 25, Domantas Sabonis 15 (14 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 11, Thaddeusas Youngas 10.