Domantas Sabonis per 33 min. pelnė 9 taškus (4/9 dvit., 1/1 baudų met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, perėmė kamuolį ir surinko 5 asmenines pražangas.

Mačą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie įpusėjus ketvirčiui pirmavo 20:10, tačiau svečiai besibaigiant kėliniui beveik pavijo Portlando ekipą ir atsiliko tašku 28:29.

Antrame ketvirtyje ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o prieš ilgąją pertrauką paskutinę minutę sėkmingiau sužaidę šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 52:47.

Antro ketvirčio pabaigoje D. Sabonis užsidirbo dvi pražangas ir sėdo ant atsarginių suolelio. Lietuvis sėkmingai pradėjo trečią ketvirtį, kurio metu svečiai kėlinio pabaigoje nežymiai pirmavo 72:66.

„Blazers“ krepšininkams pavyko prieš lemiamą ketvirtį išlyginti rezultatą – 74:74. Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo 8:0 ir atitrūko 82:74.

Košmariškai svečiams klostėsi ketvirto kėlinio pirma pusė, per kurią jie pelnė vos 2 taškus, o „Trail Blazers“ krepšininkai atitrūko 89:76.

Laimėta „Pacers“ atkarpa 7:0 likus 2:30 min. leido skirtumą sumažinti iki 8-ių taškų (92:84). Tačiau šeimininkai per paskutines minutes išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 100:86.

Rytų konferencijoje „Pacers“ krepšininkai užima 6 vietą (24/21), Vakaruose „Trail Blazers“ rikiuojasi 8-oje pozicijoje (24/21).

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 26, Jusufas Nurkičius 19, Cj McCollumas 16, Al Farouq Aminu 12 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo ir Darrenas Collisonas po 23, Thadeusas Youngas 10, Domantas Sabonis 9, Bojanas Bogdanovičius 8 taškai.