Kanados ekipa panaikino net 27 taškų deficitą, tačiau paskutiniosiomis akimirkomis 125:127 (35:43, 19:38, 35:27, 36:19) turėjo pripažinti „Golden State Warriors“ (35-9) pranašumą.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 12 taškų (3/8 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Namuose žaidusi „Raptors“ komanda pirmoje susitikimo pusėje neturėjo jokių priešnuodžių „Warriors“ puolimui ir jau antrajame kėlinyje atsiliko net 54:81.

Prie galingo Oklando ekipos žaidimo svariai prisidėjo šiame mače į rikiuotę sugrįžęs Stephenas Curry. Čiurnos traumą išsigydęs įžaidėjas per 34 minutes pelnė 24 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Tuo metu gynyboje šlubavusiai Toronto ekipai trečiose rungtynėse iš eilės nepadėjo uodegikaulį susižeidęs Kyle'as Lowry.

Nepaisydama sunkumų, po ilgosios pertraukos Dwayne‘o Casey kariauna rado savyje jėgų grįžti į rungtynes – po J. Valančiūno baudų metimų trečiajame kėlinyje skirtumas ištirpo iki vienženklio 83:92.

Iki susitikimo pabaigos likus minutei „Raptors“ prisivijo jau 122:123, tačiau persverti rezultato taip ir nepavyko. Paskutinę minutę Kevinas Durantas įmetė dvitaškį, S. Curry pridėjo baudų metimus, o „Warriors“ triumfavo.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 42, Ogas Anunoby 17, Serge'as Ibaka 14, Fredas VanVleetas 13, Jonas Valančiūnas 12 (9 atk. kam.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 26, Kevinas Durantas 25, Stephenas Curry 24 (9 rez. perd.), Draymondas Greenas 14, Davidas Westas 11.