Lietuvio atstovaujama Indianapolio ekipa namuose itin prastai pradėjo susitikimą, tačiau sugebėjo panaikinti 22 taškų deficitą ir paskutiniosiomis minutėmis 97:95 (12:34, 32:24, 32:16, 21:21) nugalėti Klivlando „Cavaliers“ (26-16).

Trečiajame kėlinyje L. Jamesą staigiu apsisukimo veiksmu po krepšiu gražiai pergudravęs D. Sabonis per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/11 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė ir blokavo varžovo metimą.

Negana to, puolėjas inicijavo pergalingą „Pacers“ spurtą: likus žaisti 4 minutes jo komanda atsilikinėjo 89:95, tačiau tuomet du baudų metimus sumetęs D. Sabonis pradėjo švelninti atsilikimą, o netrukus dar ir sustabdė Tristaną Thompsoną įspūdingu bloku.

Per likusį laiką Tyronno Lue auklėtiniai daugiau pasižymėti taip ir nebesugebėjo, o tuo pasinaudojusi „Pacers“ ekipa spurtavo 8:0. Pergalingu tapo Victoro Oladipo tritaškis, pataikytas likus žaisti 2 minutes (96:95).

Vėliau komandos keitėsi netaikliais metimais, o likus žaisti sekundę „Pacers“ persvarą baudos metimu padvigubino Darrenas Collisonas. Paskutinę sekundę šansą išgelbėti svečius dar turėjo L. Jamesas, tačiau sudėtingas jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

NBA vicečempionai pirmajame kėlinyje buvo pabėgę į priekį net 32:10, tačiau tokio šalto dušo pabudinti „Pacers“ krepšininkai sugebėjo išlyginti žaidimą, o trečiajame kėlinyje jau persvėrė rezultatą 76:74, todėl nugalėtojai sprendėsi paskutiniajame ketvirtyje.

„Ketvirtajame kėlinyje žaidžiame be energijos. Turėjome daug energijos iki ilgosios pertraukos, tačiau trečiajame ketvirtyje sustojome bei leidome varžovams sugrįžti ir laimėti“, – mačą apibendrino L. Jamesas.

Be traumuotų Derricko Rose‘o ir Imano Shumperto rungtyniaujantys „Cavaliers“ šį kartą vertėsi ir be Isaiah Thomaso bei Dwyane‘o Wade‘o kuriems buvo suteikta poilsio.

Klivlando ekipa patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės, o be Myleso Turnerio žaidę „Pacers“ pirmą kartą nuo 2014 metų sugebėjo nugalėti „Cavaliers“ trečią kartą per sezoną.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22, Victoras Oladipo 19. Lance‘as Stephensonas 16 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis (15 atk. kam.) ir Thaddeusas Youngas po 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (11 rez. perd.), Kevinas Love‘as 21 (10 atk. kam.), Jeffas Greenas 13, J.R. Smithas 9, Cedi Osmanas ir Jose Calderonas po 8.