Indianos klubo sirgaliai pirmą kartą po vasarą įvykusių „Pacers“ ir „Thunder“ mainų pasitiko buvusį ekipos lyderį Paulą George'ą. Nors pristatant vieną geriausių visų laikų Indianapolio komandos krepšininkų „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje didžiąją triukšmo dalį sudarė švilpimas, tarp žiūrovų netruko ir plojimais žaidėją pasitikusių žmonių.

Visgi savo emocijas sirgaliai suvienijo vos prasidėjus rungtynėms – kiekvienas George'o prisilietimas prie kamuolio buvo palydėtas kurtinančiu švilpimu.

Arenoje susirinkę žiūrovai pasižymėjo ir kūrybingų plakatų gausa. Vienas iš jų skelbė: „tu norėjai geresnių komandos draugų, mums reikėjo geresnio lyderio“, o kitame gerbėjai simboliškai teigė, jog Victoras Oladipo ir Domantas Sabonis komandai reiškia daugiau, nei buvęs lyderis - „4 + 11 > 13”.

Penkis pirmuosius susitikimo taškus pelnius svečiams iš Oklahomos „Pacers“ nepasimetė ir atsakė Darreno Collisono ir Myleso Turnerio taškais sukurta atkarpa 14:7. Atkakliai besiklosčiusiame pirmame ketvirtyje šeimininkai nuolatos išlaikė trapią kelių taškų persvarą.

Tikrą ovacijų audrą „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje sukėlė dinamiškasis Lance'as Stephensonas. Visa šūsnimi nestandartinių sprendimų susitikimą pradėjęs Indianos klubo emocinis lyderis po klaidinančių judesių serijos smeigė tolimą dvitaškį su sirena per Terrance'o Fergusono rankas.

Antrojo kėlinio pradžia nesėkmingai susiklostė tiek Indianos komandai, tiek Saboniui. Tris atakas paeiliui pramestu dvitaškiu, prarastu kamuoliu ir nesėkmingu bandymu pasižymėti dėjimu užbaigęs Domas ir jo komandos draugai leido „Thunder“ pelnyti devynis taškus be atsako.

Visgi sėkmingos kovos dėl atšokusių kamuolių dėka žaidybinį ritmą pajutęs lietuvis po netaiklaus Thaddeuso Youngo pelnė pirmuosius taškus, o po poros minučių itin agresyviai sužaidęs vienas prieš vieną į miltus sumalė Patricko Pattersono gynybą ir gražiu bei technišku dvitaškiu privertė svečių trenerį Billy Donovaną prašyti pertraukėlės.

Antroje rungtynių pusėje rezultatyvumu neišsiskyręs Domantas per 19 minučių viso pelnė 8 taškus (4/6 met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir tris kartus suklydo. Per dvejas prieš buvusią komandą žaistas šio sezono rugntynes Sabonis vidutiniškai rinko po 6 taškus ir 8,5 atkovoto kamuolio.

Artėjant ilgajai pertraukai inicatyvą vėl perėmė Oklahomos krepšininkai, vedami itin efektyviai puolime rungtyniavusio ir dar iki ilgosios pertraukos 15 taškų surinkusio Steveno Adamso. Nestandartinę statistikos eilutę pirmoje rungtynių pusėje užfiksavo Russellas Westbrookas, pelnęs tik 2 taškus, tačiau prie jų pridėjęs 11 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Permainingoje kovoje „Thunder“ sugebėjo atitrūkti tik artėjant rungtynių pabaigai, kai pasipylus šeimininkų klaidoms Alejandro Abrineso tritaškis suteikė Oklahomos krepšininkams vienuolikos taškų persvarą – 92:81.

Nors solidus pranašumas iš pirmo žvilgsnio pastatė nepajudinamą pamatą svečių pergalei, trejose pastarosiose namų rungtynėse dviženklius skirtumus lemiamuose kėliniuose panaikinę „Pacers“ pakilo į dar vieną šturmą, spurtavo 14:4 ir likus žaisti 40 sekundžių sumažino atsilikimą iki minimalaus.

Nepaisant itin triukšmingo savų žiūrovų palaikymo Indianapolio krepšininkai galiausiai paleido rugntynes iš savo rankų. „Thunder“ po netaiklaus Westbrooko metimo atkovojo net septynioliktą kamuolį puolime ir padidino atotrūkį iki trijų taškų, o lemtingą „Pacers“ ataką nutraukė susikaupusias emocijas po šio epizodo išliejęs George'as.

Nors prieš rungtynes šeimininkų strategas Nate'as McMillanas akcentavo siekį nepasiduoti „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje tvyrosiančiai atmosferai, įtampos neatlaikė geriausias šio sezono Indianos krepšininkas Victoras Oladipo. Nors gynėjas ketvirtame kėlinyje pelnė 8 svarbius taškus, visų rungtynių metu Indianapolio lyderis prametė net 17 metimų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 19 (9/26 met., 1/9 trit., 6 rez. perd., 4 kl.), Bojanas Bogdanovičius 15, Darrenas Collisonas 14, Thaddeusas Youngas 11 taškų (10 atk. kam., 3 blk., 7 per. kam.)

„Thunder“: Stevenas Adamsas 23 (11/16 met., 13 atk. kam.), Alejandro Abrinesas 14 (4/6 trit.), Carmelo Anthony (4/14 met.) ir Paulas George'as (3/14 met., 4 kl.) po 12, Russellas Westbrookas 10 taškų (3/17 met., 17 atk. kam., 12 rez. perd.).

Artimiausias rungtynes Domantas ir „Pacers“ žais naktį iš penktadienio į šeštadienį, 2 val. Lietuvos laiku, kai Indianos klubo lauks akistata su principiniais varžovais Detroito „Pistons“.