Starto penkete mačą pradėjęs Jonas Valančiūnas aikštėje praleido 22 minutes ir idealiai taikliai atakuodamas pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 8 kamuolius, perėmė kamuolį, bet padarė 3 klaidas.

Svečiai iš Kanados puikiai pradėjo rungtynes ir varžovus pribloškė pirmomis minutėmis laimėta atkarpa – 17:2.

Tačiau „Kings“ krepšininkai ėmė stabdyti įsibėgėjusius „Raptors“ krepšininkus ir sėkmingai puldami gana sparčiai mažino svečių persvarą. Po pirmojo kėlinio iš solidžios „Raptors“ persvaros buvo likę vos 5 taškai – 22:17.

Pirmame kėlinyje 7-ias minutes žaidęs JV aikštėje vėl pasirodė įpusėjus antram kėliniui. Tuomet švieslentė fiksavo simbolinį „Raptors“ pranašumą – 35:34.

J. Valančiūno tritaškis padidino svečių persvarą iki 5-ių taškų (44:39), o Jonas kėlinį užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 7-is taškus.

Po pertraukos JV pridėjo du baudos metimus ir trečiame kėlinyje aikštėje praleidęs beveik 8-ias minutes buvo pakeistas ir daugiau aikštėje nebepasirodė.

Po pertraukos antroje mačo pusėje „Raptors“ išsaugojo pranašumą ir solidžiai užbaigė rungtynes iškovodami 17-tą pergalę čempionate.

Artimiausias rungtynes Rytų konferencijoje antrą vietą užimantys „Raptors“ žais gruodžio 11 dieną, kai Los Andžele susitiks su „Clippers“ (9/15) krepšininkais.

Sakramento „Kings“ Vakarų konferencijoje rikuojasi 13-oje pozicijoje.

„Kings“ (8/18): Zachas Randolphas 19, Buddy Hieldas 17, Bogdanas Bogdanovičius 15, Jakarras Sampsonas 11 taškų.

„Raptors“ (17/7): Demaras DeRozanas 25, Serge Ibaka 20, Kyle Lowri 15, CJ Milesas 11, Jonas Valančiūnas ir Jakobas Poeltlas po 9.