Vidurio puolėjo iš Lietuvos atstovaujamas Toronto „Raptors“ (16-7) klubas svečiuose 116:107 (25:34, 32:28, 35:31, 24:14) įveikė Memfio „Grizzlies“ (8-17).

J. Valančiūnas ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir triskart prasižengė.

Aukštaūgis neprilygo savo tiesioginiui oponentui Marcui Gasoliui, kuris per 36 minutes įmetė 20 taškų, atkovojo 7 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kanados ekipa prastai pradėjo susitikimą ir jau antrajame kėlinyje turėjo dviženklį deficitą 33:49. Vis dėlto dar iki ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo prisivyti 52:54.

Pergalės link „Raptors“ pradėjo žygiuoti J. Valančiūnui atsisėdus ant suolelio. Dwane‘o Casey auklėtiniai tuomet laimėjo atkarpą 36:18 ir ketvirtojo ketvirčio viduryje atitrūko 109:99.

Per likusį laiką „Grizzlies“ išsigelbėti jau nebesugebėjo bei turėjo susitaikyti su 13-uoju pralaimėjimu per pastaruosius 14 mačų.

„Grizzlies“: Tyreke‘as Evansas 27, Marcas Gasolis 20, Chandleris Parsonsas 15, Benas McLemore‘as 10.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26, Serge‘as Ibaka 21, Kyle‘as Lowry 16 (8 rez. perd., Fredas VanVleetas 12.