Ryškiais rungtynių favoritais laikyti šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Po 8 taškus pirmame kėlinyje pelniusių Robino Lopezo ir Kriso Dunno vedami „Bulls“ ketvirčio pabaigoje pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą.

Psichologiškai išmušti iš pusiausvyros „Pacers“ ėmėsi pastangų sumažinti atsilikimą individualiais veiksmais, tačiau žaidėjų sprendimas atisakyti komandos vizitine kortele šiame sezone tapusio kamuolio judėjimo puolime atsisuko prieš pačius Indianos krepšininkus.

Nors po gražaus derinio du prieš du Domantas Sabonis sumažino deficitą gražiu dėjimu iš viršaus, žaidybinį ritmą pajutę „Bulls“ taiklių tolimų metimų gausos dėka savo atotrūkį padidino iki 17 taškų.

Beveik pusę išmestų tritaškių (7 iš 15) iki ilgosios pertraukos pataikę lygos autsaideriai tik ketvirtą kartą šiame sezone pirmavo prieš oponentus po dviejų sužaistų kėlinių.

Savo ruožtu 39 taškus pirmoje rungtynių pusėje pelnę „Pacers“ užfiksavo mažiausią tokį sezono skaičių ir atsiliko nuo varžovų visose pagrindinėse statistinėse kategorijose. Iškalbingiausi skaičiumi tapo iš žaidimo pataikytų metimų taiklumas – Indianos krepšininkai realizavo vos 16 iš 42 (38 proc.) bandymų.

Trečiame ketvirtyje Indianapolio žaidėjai sugebėjo atgaivinti iki tol strigusį komandos puolimą, tačiau ir toliau nesugebėjo sustabdyti „Bulls“ atakų. Į kiekvieną sėkmingesnę šeimininkų atkarpą svečiai iš Čikagos atsakydavo rezultatyviu žaidimu ir išlaikė dviženklį pranašumą.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei šešioms minutėms „Pacers“ atsilikinėjo trylikos taškų skirtumu, tačiau vienu pagrindiniu kandidatų iškovoti labiausiai patobulėjusio žaidėjo titulą šiame sezone laikomas Victoras Oladipo įžiebė lemiamą šeimininkų spurtą.

Atkarpą rezultatu 13:2 laimėję Nate'o McMillano auklėtiniai priartėjo iki 92:94, o pasitikėjimą savo jėgomis praradę „Bulls“ per likusį rungtynių laiką sugebėjo pelnyti tik du taškus.

Likus lygiai pusei minutės Oladipo perėmęs kamuolį greitame puolime pataikė sudėtingą tritaškį ir pirmą kartą nuo susitikimo pradžios persvėrė rezultatą „Pacers“ naudai – 97:96. Atsakomojoje atakoje svečių įžaidėjas Dunnas prametė dvitaškį, o atkovojęs kamuolį Indianapolio lyderis pridėjo nuo baudų metimo linijos pridėjo ketvirtąjį tašką iš eilės.

Čikagos ekipa turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau su sirena Lauri Markkaneno išmestas tritaškis buvo netikslus ir „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje susirinkę Indianos klubo sirgaliai griausmingomis ovacijomis pasveikino kovingumą pademonstraviusius šeimininkų krepšininkus.

Nuo suolo pakilęs Domas per 21 minutę pelnė 6 taškus (3/5 met.), atkovojo 5 kamuolius bei surinko po vieną rezultatyvų perdavimą, klaidą ir asmeninę pražangą.

Dvylika kartų šiame sezone po trijų kėlinių atsilikinėję „Pacers“ iškovojo tik antrą tokiomis aplinkybėmis pasiektą pergalę.

Ilgiausią namų rungtynių seriją per beveik dešimt metų žaidžianti Indianos komanda ją pradėjo dvejomis laimėtomis rungtynėmis. Šios sezono atkarpos metu Indianapolyje dar apsilankys Klivlando „Cavaliers“, Denverio „Nuggets“, Oklahomos „Thunder“ ir Detroito „Pistons“.

„Pacers“: Victoras Oladipo 27 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 17, Darrenas Collisonas 14, Mylesas Turneris 11 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blk.), Thaddeusas Youngas 10 taškų.

„Bulls“: Krisas Dunnas 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Robinas Lopezas 16, Denzelis Valentine'as 15 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Bobby Portisas 12, Lauri Markkanenas (1/6 trit.) ir Davidas Nwaba po 11 taškų.

Artimiausias rungtynes su LeBrono Jameso vedamais „Cavaliers“ Domanto atstovaujama komanda žais naktį iš penktadienio į šeštadienį, 2 val. Lietuvos laiku.