Atlantos „Hawks“ (4/17) – Klivlando „Cavaliers“ (15/7) – 114:121 (35:42, 32:21, 23:36, 24:22)

Įsibėgėjusi Klivlando kariauna į savo sąskaitą įsirašė jau 10 pergalę iš eilės.

Ankstesnėse rungtynės iš aikštės pašalintas LeBronas Jamesas ir vėl buvo labai aktyvus. Puolėjas dažnai diskutavo su arbitrais, tačiau ribos neperžengė.

LeBronas šiose rungtynėse aktyviai dirbo ne tik puolime, bet ir gynyboje – antrajame kėlinyje jis pasižymėjo efektingu bloku Taureanui Prince'ui.

Susikeitęs gynyboje, „Cavaliers“ lyderis antroje mačo pusėje ėmėsi neįprasto vaidmens. Jis stabdė 18 centimetrų už save žemesnį pagrindinį Atlantos komandos atakų organizatorių ir puolimo mašiną Dennisą Schroderį, vokiečiui per du kėlinius leidęs pelnyti tik 10 taškų (per pirmą pusę gynėjas sumetė 17 taškų).

„Jis susitvarkė su nepaprastai sunkiu iššūkiu. Bettai tik patvirtina, kad LeBronas yra vienas geriausių visų laikų žaidėjų“, – bendražygį įvertino Dwyane'as Wade'as.

Hawks“: Dennisas Schroderis 27, Ersanas Ilyasova 22, Marco Belinelli 18, Johnas Collinsas 13, Taureanas Prince'as 12 taškų.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as 25 (16 atk. kam.), LeBronas Jamesas 24 (12 atk. kam.), Dwyane'as Wade;as 19, Jae Crowderis 15, Jeffas Greenas 12 taškų.

Bostono „Celtics“ (19/4) – Filadelfijos „76ers“ (12/9) – 108:97 (28:22, 26:22, 22:27, 32:26).

NBA sezono lyderiai ir toliau demonstruoja puikią sportinę formą, o į priekį juos veda nuostabiai rungtyniaujantis Kyrie Irvingas. Gynėjas šį kartą pelnė 36 taškus – tai jau penktasis K. Irvingo mačas šį sezoną, kurio metu jis surenka 30 ir daugiau taškų.

Iniciatyvos Kyrie ėmėsi ir lemiamu mačo momentu ketvirtajame kėlinyje, per kurį surinko 9 taškus, o nuaidėjus finalinei sirenai „Celtics“ treneris Bradas Stevensas konstatavo: „Jis yra vienas iš labiausiai puolimo talentu apdovanotų žaidėjų, kokius esu matęs. Kyrie sugeba išsisukti ir rinkti taškus net visiškai neturėdamas erdvės. Tai įspūdinga“.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 36 (7/13 dvit., 5/8 trit.), Alas Horfordas 21 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Marcusas Morrisas 17, Jaysonas Tatumas 15 taškų.

„76ers“: Dario Šaričius 18 (10 atk. kam.), J.J. Redickas 17, Benas Simmonsas 15, Robertas Covingtonas 11, Thimothe Luwawu-Cabarrot 11 taškų.

Denverio „Nuggets“ (12/9) – Čikagos „Bulls“ (3/17) – 111:110 (30:39, 32:29, 29:24, 20:18)

Denverio komanda vargais negalais palaužė vienus lygos autsaiderių, tačiau po rungtynių „Nuggets“ stovykloje ne visų nuotaika buvo pati geriausia.

Ji subjuro dar prieš ilgąją pertrauką – pėdą nesėkmingai pastatęs Nikola Jokičius patyrė čiurnos traumą ir mačo tęsti nebegalėjo.

Tiesa, prieš iškeliaudamas į rūbinę aukštaūgis dar spėjo mesti du baudos metimus. Kiek laiko negalės žaisti vidurio puolėjas iš Serbijos, kol kas nėra aišku.

Pergalingą metimą šiose rungtynėse šeimininkams pataikė Willas Bartonas, likus 3 sek. prasiveržęs po krepšiu ir persvėręs rezultatą. Iš viso gynėjas pelnė net 37 taškus.

„Nuggets“: Willas Bartonas 37 (6/9 trit.), Gary Harrisas 21, Kennethas Fariedas 14 (13 atk. kam.), Trey Lylesas 10 taškų.

„Bulls“: Robinas Lopezas 20, Lauri Markkanenas 20 (9 atk. kam.), Krisas Dunnas 19, Jrue Holiday 16 taškų.

Portlando „Trail Blazers“ (13/9) – Milvokio „Bucks“ (10/10) – 91:103 (21:33, 24:27, 21:27, 25:16)

Didelės intrigos šiose rungtynėse nebuvo. Svečiai į priekį pabėgo dar pirmajame kėlinyje ir užtikrintai pirmavo iki finalinės sirenos.

Nors Portlando komanda 50-35 laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, koją „Blazers“ kišo klaidos (19) ir prastokas pataikymas iš žaidimo.

„Trail Blazers“: Jusufas Nurkičius 25 (11 atk. kam.), Damianas Lillardas 18,CJ McCollumas 15, Evanas Turneris 8 taškai.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 26 (7 atk. kam.), Ericas Bledsoe 25, Giannis Antetokounmpo 20, Johnas Hensonas 13 (10 atk. kam.).

Los Andželo „Clippers (8/12) – Jutos „Jazz“ (11/11) – 107:126 (27:26, 34:35, 26:33, 20:32)

Traumų išretintos Los Andželo ekipos gretos žaidė rezultatyviai, tačiau suspėti su „Jazz“ atakomis šeimininkams nepavyko. Net septyni Jutos komandos žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių ir padėjo „Jazz“ dar labiau sustiprinti savo pozicijas geriausių Vakarų konferencijos komandų aštuntuke.

„Clippers“: Austinas Riversas 25, Lou Williamsas 20, Montrezlas Harrellas 13, Wesley Johnsonas 11 taškų.

„Jazz“: Alecas Burksas 28, Donovanas Mitchellas 24, Thabo Sefolosha 15, Ricky Rubio 15 taškų.