Rungtynės prasidėjo ryškiu abiejų komandų žaidybiniu broku. Jau per pirmąsias keturias minutes abi komandos kartu prarado net devynis kamuolius, o „Magic“ visus aštuonis pirmuosius savo taškus pelnė po varžovų klaidų.

Aukštą tempą puolime propaguojančių ekipų dvikovos varžovai pamažu ėmė stabilizuoti savo veiksmus ir sparčiai auginti susitikimo rezultatyvumą. Indianos krepšininkai kėlinio viduryje sugebėjo pataikyti aštuonis metimus iš eilės, tačiau Orlando stratego Franko Vogelio laiku paprašyta minutės pertraukėlė grąžino minimalią iniciatyvą arenos šeimininkams.

Rungtynių pradžioje „Pacers“ gynybai daugiausiai problemų sukėlė vidurio puolėjas Nikola Vučevičius. Juodkalnietis pataikė visus keturis iš žaidimo atliktus metimus ir žaibiškai surinko 10 taškų.

Balkanų atstovo dominavimą aikštėje pristabdyti sugėbjo nuo suolo pakilęs Domantas Sabonis. Lietuviui perėmus aukštaūgio priežiūrą Vučevičius prametė visus tris atliktus metimus ir sėdo ant suolo pirmame ketvirtyje nebesugebėjęs pelnyti nė taško.

„Amway Center“ arenoje saujelės sirgalių iškelta lietuviška trispalve pasitiktas Domas kėlinį baigė soidų pasirodymą gynyboje papildęs 5 taškais ir 2 atkovotais kamuoliais.

Antrajame ketvirtyje „Pacers“ vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas pasinaudojo varžovų rotacijos suteikta galimybe ir aikštėje išbandė pagrindinio Indianapolio komandos vidurio puolėjo Myleso Turnerio ir Sabonio duetą, siekusį efektyviai rungtyniauti prieš kartu žaidusius šeimininkų aukštaūgius Bismacką Biyombo ir Marreese'ą Speightsą.

Geru tolimų metimų pataikymu pasižymintis pastarasis žaidėjas išsyk nubaudė lietuvį už neatidumą ir vos per kelias akimirkas spėjo pataikyti du tritaškius, suteikusius „Magic“ trapų pranašumą.

Visgi sparčiai tobulėjantis Domantas artimiausioje situacijoje sėkmingai sutrukdė 2015-ais metais su „Golden State Warriors“ klubu NBA čempionu tapusio aukštaūgio metimui, o kitame aikštės gale pats smeigė tritaškį į Orlando komandos krepšį.

Puikią atkarpą lietuvis vainikavo gražiu dėjimu iš viršaus po Lance'o Stephensono rezultatyvaus perdavimo, o ant atsarginių žaidėjų suolo sėdo per dešimt minučių surinkęs 10 taškų ir 3 atkovotus kamuolius.

Paskutinės pirmos rungtynių pusės minutės puikiai iliustravo dinamišką pirmųjų dviejų kėlinių eigą – Domui sėdus ant suolo „Pacers“ spurtavo 9:0, tačiau varžovai išsyk atsakė vienuolika be atsako pelnytų taškų ir į ilgąją pertrauką išsinešė penkių taškų persvarą – 55:50.

Antroji rungtynių dalis mūsų tėvynainiui susiklostė toli gražu ne taip sėkmingai, kaip pirmoji jų pusė. Sužaidus vos kiek daugiau nei tris ketvirto kėlinio minutes Domas užsidirbo penktąją asmeninę pražangą ir užleido vietą aikštėje Turneriui.

Jaunasis lietuvis net keturis kartus taisykles pažeidė varžovų aikštės pusėje – dukart bandydamas užsiimti geresnę poziciją kovoje dėl atšokusio kamuolio, kartą pastatydamas judančią užtvarą bei prilaikydamas varžovą Victoro Oladipo reido link krepšio metu.

Būtent pastarasis krepšininkas padėjo Indianapolio ekipai užtikrintai laimėti trečią susitikimo ketvirtį. Net aštuonis baudų metimus per kėlinį metęs gynėjas jo metu pasiekė ir įsimintiną ribą, peržengdamas 5,000 NBA karjeroje pelnytų taškų skaičių, o rezultatyvų pasirodymą vainikavo perimdamas net 7 kamuolius.

Pernai Oklahomoje kartu rungtyniavusių Domo ir Victoro duetas sukūrė ir gražiausią lietuvio žaidimo antroje rungtynių pusėje epizodą, kai Oladipo sugrūdo kamuolį iš viršaus po aštraus ir tikslaus Sabonio perdavimo kaire ranka.

Per 20 aikštėje praleistų minučių Domantas viso surinko 10 taškų (3/7 met., 1/1 trit., 3/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir vieną rezultatyvų perdavimą bei tris klaidas.

Iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms „Pacers“ turėjo vienuolikos taškų persvarą, tačiau į lemiamą spurtą pakilę šeimininkai sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Visgi Indianos klubo pergalę įtvirtino Bojano Bogdanovičiaus tritaškis.

Vos du taškus per pirmus du kėlinius pelnęs kroatas antroje susitikimo dalyje pataikė net penkis tolimus metimus ir rungtynes baigė rezultatyvumu nusilesidamas tik V. Oladipo.

Iki 2016-ųjų metų vasaros dabartinio „Magic“ vyriausiojo trenerio F. Vogelio asistentu dirbęs N. McMillanas laimėjo visas penkerias per pastaruosius du sezonus vykusias strategų tarpusavio akistatas.

Inidanos klubo keturių pergalių serija šiuo metu yra trečia ilgiausia visoje lygoje – daugiau susitikimų paeiliui laimėjo tik Bostono „Celtics“ (15) ir Klivlando „Cavaliers“ (5) klubai.

„Magic“: Nikola Vučevičius 25 (11/19 met., 13 atk. kam.), Evanas Fournier 16, Aaronas Gordonas 13 (12 atk. kam.), Jonathonas Simmonsas ir D. J. Augustinas po 10 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 29 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 26 (5/7 trit.), Thaddeusas Youngas 17, Domantas Sabonis 10 taškų.

Lygiai už savaitės „Pacers“ ir „Magic“ stos į antrąją tarpusavio dvikovą šiame sezone, o artimiausias rungtynes Indianos klubas namuose naktį iš penktadienio į šeštadienį žais su Toronto „Raptors“ klubu.