Efektyvaus puolimo dėka varžovus palaužę Nate'o McMillano auklėtiniai pastarąjį kartą 120 ar daugiau taškų buvo pelnę lapkričio 2-ąją dieną pergalingai pasiabigusiame susitikime su Klivlando „Cavaliers“ ekipa.

Prie svečių pergalės užtikrintu žaidimu prisidėjo Domantas Sabonis, per 19 aikštėje praleistų minučių surinkęs 8 taškus (4/7 met.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir vieną bloką.

Rungtynių lūžis įvyko trečiame kėlinyje, kurį „Pacers“ pradėjo spurtu 19:4, o uraganinio varžovų puolimo priblokšti Majamio žaidėjai nesugebėjo atistiesti iki pat finalinės ketvirto ketvirčio sirenos. Lemiamame kėlinyje svečiai vienu metu pirmavo 30 taškų skirtumu, o tokio dydžio persvara tapo didžiausiu „Pacers“ užfiksuotu pranašumu šiame sezone.

Geriausias sezono rungtynes Indianapolio ekipos gretose sužaidė pagrindinis komandos aukštaūgis Mylesas Turneris bei krašto puolėjas Bojanas Bogdanovičius, kartu pataikę 20 iš 28 metimų bei surinkę 51 tašką. Klubo ateities veidu vadinamas vidurio puolėjas daugiau nei pusę savo taškų sugebėjo pelnyti jau pirmame kėlinuke.

Greitą krepšinį šiais metais propaguojantys „Pacers“ rungtynėse sugebėjo atlikti net 33 rezultatyvius perdavimus ir nutraukė nesėkmių Majamyje seriją. Pergalės „Heat“ arenoje Indianapolio klubas laukė daugiau nei trejus metus.

Itin tragišką pasirodymą šeimininkų gretose surengė atakuojantis gynėjas Dionas Waitersas. Per 26 sužaistas minutes vienas iš „Heat“ lyderių prametė visus dešimt iš žaidimo atliktų metimų. Šiuo atžvilgiu pratesnius statistinius rodiklius šiame sezone užfiksavo tik Jutos „Jazz“ atstovaujantis Rodney Hoodas (0 iš 12) ir „Pistons“ krašto puolėjas Stanley Johnsonas (0 iš 13 met.).

Kitas šioje pozicijoje rungtyniaujantis Majamio žaidėjas Wayne'as Ellingtonas šiąnakt sugebėjo pakartoti karjeros rekordą, pataikydamas net 7 tolimus metimus. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs snaiperis visus savo taškus surinko taikliais tritaškiais.

„Heat“ stipriai stokojo efektyvaus starto penketo narių indėlio. Pagrindinis Indianos penketukas savo tiesioginius oponentus rezultatyvumo pranoko net 90:44.

Indianos ekipa su Majamio krepšininkais susitiko jau antrą kartą šiame sezone. Pirmojoje tarpusavio dvikovoje rezultatu 112:108 pergalę šventė Erico Spoelstros vadovaujami „Heat“.

„Heat“: Wayne'as Ellingtonas 21 (7/12 trit.), Joshas Richardsonas ir Hassanas Whiteside'as (7 atk. kam.) po 15, Jamesas Johnsonas 10 taškų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 26 (6/10 trit.), Mylesas Turneris 25 (11/14 met., 7 atk. kam., 4 blk.), Victoras Oladipo 15, Darrenas Collisonas (10 rez. perd.) ir Thaddeusas Youngas po 12, Cory Josephas 11 taškų.

Artėjančią naktį „Pacers“ užbaigs išvyką į Floridą Orlande susitikdami su vietos „Magic“ krepšininkais.