Šeimininkams šiąnakt nepadėjo achilo sausgyslės skausmų kamuojamas įžaidėjas Mike'as Conley. Viso sezono metu įsisenėjusios traumos padarinius jaučiančio krepšininko sveikatos būklės ilgalaikė prognozė šiuo metu nepateikiama.

Oponentų aikštės generolo netektimi puikiai pasinaudojo „Pacers“ atakų organizatorius Darrenas Collisonas, sužaidęs rezultatyviausias sezono rungtynes ir vien iki ilgosios pertraukos spėjęs pelnyti 20 taškų.

Solidų pasirodymą Indianapolio klubo gretose surengė ir Domantas Sabonis. Per 24 aikštėje praleistas minutes lietuvis pelnė 13 taškų (6/10 met., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau tris kartus suklydo bei užsidirbo penkias asmenines pražangas.

Viso susitikimo metu uraganinį puolimą demonstravę svečiai į žaidybinę duobę papuolė ketvirtajame kėlinyje. Likus keturioms minutėms dešimties taškų persvarą turėję „Pacers“ susidūrė su itin kovingu nukraujavusių varžovų pasipriešinimu, iššaukusiu itin emocingą „FedEx Forum“ arenoje susirinkusių žiūrovų palaikymą.

„Grizzlies“ sugebėjo sumažinti svečių pranašumą iki trijų taškų, o likus devynioms sekundėms kamuolį turėję Indianapolio krepšininkai padovanojo šeimininkams galimybę išplėšti pratęsimą.

Bojanui Bogdanovičiui suklydus ir atidavus kamuolio kontrolę Memfio ekipai lemiamą metimą Davido Fizdale'o vadovaujamas trenerių štabas patikėjo ispanui Marcui Gasoliui, tačiau vieno iš „Grizzlies“ klubo legendų tritaškis buvo netaiklus.

Nepaisant neišnaudotos galimybės, jaunesnysis Gasolis sužaidė geriausias sezono rungtynes ir sėkmingai perėmė M. Conley netekties sukeltą papildomą puolimo naštą.

Šiąnakt nutrūko įspūdinga šeimininkų atsarginio krepšininko Tyreke'o Evanso serija. Iki šio susitikimo 2010-ais metais geriausio metų naujoko titulą iškovojęs žaidėjas šešeriose rungtynėse paeiliui kildamas nuo suolo rinko bent po 20 taškų, o iš žaidimo atakavo ne mažesniu nei 45 procentų taiklumu.

Paskutinysis tokio efektyvaus žaidimo rungtynes pradedant ne starto penkete serijos autorius – prieš 25-erius metus „Golden State Warriors“ gretose rungtyniavęs Šarūnas Marčiulionis.

Pagrindine „Pacers“ pergalės priežastimi tapo itin geras tritaškių metimų pataikymas. Svečiai realizavo net 12 iš 24 tolimų metimų. Šis skaičius padėjo Indianapolio klubui kompensuoti rezultatu 36:43 pralaimėtą kovą dėl atšokusių kamuolių.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 35 (12/24 met., 5 rez. perd., 5 blk.), Tyreke'as Evansas 18 (9 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 13, Dillonas Brooksas 11, Benas McLemore'as 10 taškų.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 30 (12/12 baud., 8 rez. perd., 1 kl.), Victoras Oladipo 21 (8/20 met.), Bojanas Bogdanovičius 16 (4/6 trit.), Domantas Sabonis 13, Mylesas Turneris ir Cory Josephas po 10 taškų.

Artimiausias rungtynes „Pacers“ naktį iš penktadienio į šeštadienį namuose žais su diviziono varžovais Detroito „Pistons“ krepšininkais.