Los Andželo derbyje prieš savo publiką „Lakers“ neturėjo šansų prieš „Clippers“ ir sezoną pradėjo pralaimėjimu 92:108 (19:27, 23:26, 21:34, 29:21).

Naujasis „geltonųjų“ veidas L. Ballas oficialiai stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje debiutavo itin kukliu pasirodymu. 198 cm ūgio gynėjas per 29 minutes pelnė tik 3 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit., 0/2 baud. met.).

Naujokui daugiausiai sunkumų puolime pridarė kibi P. Beverley gynyba, o po vieno iš sėkmingų epizodų „Clippers“ gynėjas į viršų iškėlė pirštą iš kelis kartus sušuko „pirma komanda“. Savo triūsu aikštėje jis visiems priminė, kad ne be reikalo praėjusiame sezone buvo išrinktas į geriausiai besiginančių žaidėjų pirmąjį penketą.

Tiesa, vertėtų pažymėti, kad Lonzo kartą „crossover'iu“ išmaudė P. Beverly, kuriam prieš debiutantą neliko nieko kito, tik prasižengti. Be to, „Lakers“ atstovas per mačą atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir atliko bloką.

Bet L. Ballas nebuvo vienintelis naujokas. Štai „Clippers“ komandoje oficialiai debiutavo iš Eurolygos persikėlęs Milošas Teodosičius. 30-metis serbas savo pirmąjį mačą pradėjo tarto penkete ir per 21 minutę pasižymėjo 6 taškais (0/3 dvit., 2/6 trit.), 1 atkovotu kamuoliu, 1 bloku ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Pagal pastarąjį rodiklį perdavimų magui iš Serbijos prilygo tik komandos draugas Lou Williamsas.

„Lakers“: Brookas Lopezas 20, Jordanas Clarksonas 18, Larry Nance'as Jaunesnysis 14 (12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 12 taškų.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 29 (12 atk. kam.), DeAndre Jordanas 14 (24 atk. kam.), Lou Williamsas 12, Danilo Gallinari 11, Patrickas Beverley 10 taškų.