Vangiai prasidėjusioje rungtynėse abi komandos per pirmąsias penkias susitikimo minutes viso pataikė tik 3 iš 15 iš žaidimo atliktų metimų, o prie netaiklios šeimininkų tritaškių serijos prisidėjo ir vieną tolimą metimą prametęs Jonas Valančiūnas.

Pirmajame kėlinuke devynias minutes sužaidęs lietuvis prie savo pavardės statistikos protokole įrašęs 4 taškus ir 5 atkovotus kamuolius vietą aikštėje užleido austrui Jakobui Poeltlui.

Antrame ketvirtyje „Raptors“ atitrūko 17 taškų skirtumu, tačiau svečiai iš Detroito nepalūžo ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio skirtumo, o po pirmosios rungtynių pusės Toronto klubas turėjo 10 taškų pranašumą.

Artėjant antrojo kėlinio pabaigai Jonas po netaiklaus komandos draugo metimo pasiaukančioju žaidimu išsaugojo kamuolį aikštėje ir dar kartą atsidūrė visiškai laisvas ties trijų taškų linija.

JV svarstant metimo galimybę baudos aikštelėje buvęs varžovų aukštaūgis Andre Drummondas demonstratyviai pašiepiančiai numojo ranka į lietuvio užmačias, o žiūrovų paragintas „Raptors“ vidurio puolėjas ryžosi mesti dar vieną tritaškį, tačiau ir vėl nepataikė.

Visgi savo tiesioginiam oponentui uteniškis atsikeršijo dar iki ilgosios pertraukos, per likusias tris žaidimo minutes spėdamas gražiai suklaidinti varžovą ir pelnyti griausmingas „Air Canada Center“ arenoje susirinkusių sirgalių ovacijas iššaukusius taškus.

Vos 22 minutes aikštėje praleidęs JV per jas spėjo surinkti 18 taškų (8/12 met., 0/2 trit., 2/2 baud.), 11 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 2 klaidas bei vieną bloką.

Per ketverias „Raptors“ iki šiol žaistas ikisezonines rungtynes Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės vidurio puolėjas pasižymėjo 11,8 taško ir 8,5 atkovoto kamuolio vidurkiais, o iš žaidimo atakavo 69 proc. taiklumu.

Šeimininkai šiame susitikime laimėjo visus keturis kėlinukus, o didžiausią atotrūkį įgavo trečiame ketvirtyje, kurį laimėjo vienuolikos taškų skirtumu.

Detroito klubui šiąnakt nepadėjo debiuto naujojoje komandoje vis dar laukiantis atakuojantis gynėjas Avery Bradley, o Toronto gretose pirmąsias minutes sužaidė naujokas O. G. Anunoby. Dvidešimties metų amžiaus lengvasis krašto puolėjas per 18 aikštėje praleistų minučių pelnė 2 taškus (1/5 met., 0/4 trit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Komandinį žaidimą tarpsezonio metu stipriai akcentavę „Raptors“ šiose rungtynėse išpildė savo pažadus ir surinko net 30 rezultatyvių perdavimų, o pagal kovą dėl atšokusių kamuolių varžovus pranoko 44-34.

„Raptors“: C. J. Milesas 19 (5/8 trit.), Jonas Valančiūnas 18 (11 atk. kam.), Serge'as Ibaka 14 (4/7 trit.), DeMaras DeRozanas 13 (8 rez. perd.), Jakobas Poeltlas 12, Fredas VanVleetas ir Delonas Wrightas po 10 taškų.

„Pistons“: Ishas Smithas 22 (10/14 met., 8 rez. perd.), Langstonas Galloway'us 16, Andre Drummondas 14 taškų (4/10 met., 11 atk. kam.).

Paskutiniąsias pasiruošimo artėjančiam reguliariajam sezonui rungtynes „Raptors“ žais naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 3:00 val. Lietuvos laiku, kai namuose priims Čikagos „Bulls“ ekipą.